Domů » Smysluplná práce se slušným příjmem? Staňte se realitním makléřkou
Finance & práce

Smysluplná práce se slušným příjmem? Staňte se realitním makléřkou

Realitní trh jede na plné obrátky. Zatím není poznat ani vliv ztíženého přístupu k hypotékám. Lidé nakupují a prodávají, nabízí i shání k pronájmu. Pojďte se stát součástí perfektně fungujícího businessu a staňte se realitním makléřem pro prestižní realitní kancelář RE/MAX NOVA, která je součástí americké realitní značky RE/MAX. Ta již několik let perfektně šlape i v České republice a drží se na špici realitního trhu.

Proč se stát realitním makléřem?

Především se stanete pánem svého času. Konečně dáte vale každodennímu ubíjejícímu stereotypu osmihodinové pracovní doby přesně „od do“. Vaše pracovní kariéra se od základu změní. Bude jen na vás, kolik času budete chtít věnovat práci a kolik rodině. Každá hodina, kterou věnujete práci, se navíc odrazí na vašich příjmech. Už se nebudete muset šéfa doprošovat o tisícovku navíc k platu. Vyděláte si ji vlastní aktivitou. Víte, jaký má realitní makléř plat?

Home office i slušné příjmy

Změna je život. Ale znáte to, nemusí být vždy k lepšímu. Pokud se však rozhodnete od základu změnit svoji kariéru a začít ji budovat v realitách, rozhodně si polepšíte. Plat realitního makléře dosahuje i 150 000 Kč měsíčně. V mnoha ohledech se však dokáže stát vaším vysněným povoláním i z jiných důvodů. Pracujete z domova a nemusíte dojíždět do kanceláře. Přesto však nejste od lidí odtrženi. Právě naopak. Stále poznáváte nové.

Práce i pro ty, nad kterými zbytek pracovního trhu ohrnuje nos

Práce realitního makléře se hodí i pro lidi bez předchozích zkušeností. Díky zázemí obří a kvalitní kanceláře RE/MAX NOVA získáte vše, co pro dobrý start potřebujete. Je pak jen na vaší píli, abyste se stali skutečně dobrým a uznávaným makléřem.

I když firmy pláčou nad nedostatkem zaměstnanců, lidi nad 50 let, zkušené a schopné, zcela přehlíží. Lehké to nemají ani ženy po mateřské nebo rodičovské dovolené. V RE/MAX NOVA máte šanci ukázat, co ve vás je. Doposud jste se ostýchali zeptat, jestli by pro vás právě v realitách nebylo uplatnění? Už nemusíte hledat inzeráty s titulky „Realitní makléř práce“. Prostě se ozvěte a začněte kariéru v RE/MAX NOVA.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.