Domů » Víme, kde v Praze zaženete hlad: Zajděte si na mňamku do Buddies!
Skvělé tipy

Víme, kde v Praze zaženete hlad: Zajděte si na mňamku do Buddies!

Bydlíte v Praze a rádi chodíte do restaurací? Jezdíte často do Prahy na služební cesty nebo ji prostě jen rádi navštěvujete? Máme pro vás skvělý tip, kde zahnat hlad. I když panuje názor, že je v Praze draho, nemusí to být vždycky pravda. Známe restauraci na jižním městě, kde vám menu podají za běžnou cenu. Přitom se nemusíte bát nízké kvality surovin nebo chuťově špatného pokrmu. Ba naopak – určitě si tady pochutnáte. Řeč je o Buddies Restaurant. Nahlédněte s námi pod pokličku zdejší kuchyně.

Pochoutky z kvalitních a čerstvých surovin

Restaurace na Praze 4 v Kunraticích si dává na svých službách záležet, aby byli zákazníci maximálně spokojeni. Jídla připravuje z kvalitních čerstvých potravin a specializuje se na jednoduché, avšak velmi zajímavé pokrmy. Kuchaři do jídel nepřidávají žádná chemická dochucovadla.

Co najdete v menu?

Nabídka obsahuje zajímavou nabídku masitých i vegetariánských jídel. Pochutnáte si zde mimo jiné na výtečných sendvičích a burgerech. Zachtělo se vám dát si pizzu v Jižním městě? Z osmi nabízených druhů si vyberou i ty nejnáročnější jazyky. Najdete tady pizzu pro vegetariány, milovníky pálivého jídla, a dokonce i pro ty, kdo dávají přednost smetanovému základu před tomatovým.

Oběd můžete zapít jedním z šesti druhů točeného piva nebo čepovanou limonádou. Na své si přijdou také milovníci kávy. Kdo dává přednost spíše čajům, dostane kvalitní sypaný. Podává se i víno nebo něco ostřejšího. Jak je libo!

Každý všední den se navíc vaří denní menu. Na výběr je vždy ze dvou jídel a cena se pohybuje kolem 120 korun. K menu patří vždy jedna polévka. V případě zájmu se můžete v restauraci domluvit na pronájmu a pořádání oslavy či firemního večírku.

V bezprostřední blízkosti restaurace je možnost bezplatného parkování. Chcete-li přijet MHD, využijte autobusové linky 177 nebo 203 a vystupte na zastávce Volha.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.