Domů » Víme, proč ženy milují šperky Pandora
Móda & krása

Víme, proč ženy milují šperky Pandora

I kdybyste tyto klenoty ještě neměli na sobě, jistě víte, o které jde. Pravidelně před Vánoci se před dveřmi obchodů Pandora tvoří nekonečně dlouhé fronty. Čím jsou tyto doplňky unikátní, že po nich každý šílí?

Jedinečné korálky Pandora

Značka Pandora přišla před lety s jedinečným konceptem prodeje šperků. Můžete si totiž složit vlastní klenoty dle svého vkusu a osobitosti, takže nikdo jiný nebude mít stejný doplněk jako vy. Každý korálek od Pandory symbolizuje určitý motiv – květiny, zvířata, nebeská témata nebo i abstraktní náměty, jako je láska či smích. Korálky Pandora komplexně vyjadřují nejen osobitost, ale i sounáležitost. Pokud vám jeden komponent koupí manžel, druhý dítě, třetí rodič, budete u sebe neustále nosit symboliku vaší rodiny. I proto šperky od Pandory představují populární trend.

Set Pandora Valentýn může být skvělým dárkem nejen při příležitosti svátku zamilovaných. | Foto: klenotysperky.cz 

Unikátní náramky Pandora

Nejoblíbenějším artiklem jsou náramky Pandora. Právě na nich nejlépe vynikají jednotlivé korálky, které si můžete dokupovat průběžně a váš šperk tak neustále obměňovat. Nikdy vás neomrzí, protože bude stále inovovaný, jednotlivé komponenty můžete i střídat. O úspěchu svědčí i to, že Pandora je i po mnoha letech oblíbeným konceptem, který navíc neztrácí na ceně.

Design jednotlivých kousků je specifický, výrazný a navzdory jisté objemnosti se náramky stejně příjemně nosí a nepřekáží. Nepochybnou devizu představuje i kovové provedení, lze jej snadno kombinovat s různými kousky oděvů. Hodí se jak na denní elegantní nošení i k chic večerní toaletě. Začnete i vy sbírat korálky na vlastní Pandora náramek? Pořiďte si řetízek a prvotní korálek. K němu dokupte další při významné příležitosti anebo se nechte obdarovat. Tento typ doplňků není pouze parádou, ale i kreativní zábavou, kdy budete mít radost z konečného výsledku zas a znovu.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.