Bydlení

Zahradní bazén zpříjemní nudné chvilky

Kdo má možností mít na zahradě u domu vlastní venkovní bazén, ten má ve volných chvílích o zábavu postaráno. Do bazénu se však vyplatí investovat z řady dalších důvodů.

Pocit soukromí nabídne jedině domácí bazén

Mnozí z vás se jistě cítí nepříjemně, když se jdou koupat na veřejnosti. V běžné denní provozní době se ve veřejném bazénu sejde klidně i několik stovek lidí. Pak nemáte možnost užít si tolik zábavy, jak byste si představovali. Vlastní venkovní bazén vám naopak zajistí maximální soukromí a komfort.

Zahradní bazén umožní neomezenou možnost využívání

Výhodou vlastního bazénu je nejenom fakt, že se o něj nemusíte dělit s cizími osobami, ale také možnost využívat jej zcela dle vašich potřeb a chuti. Klidně si můžete jít zaplavat v nočních hodinách, je-li u něj alespoň základní osvětlení. Kvalitní zastřešené bazény pak mohou být v provozu prakticky po celý rok, stačí mít nainstalované vyhřívání.

Libovolné parametry pro váš venkovní bazén

Záleží jen na vašich představách a samozřejmě rovněž finančních možnostech, jaký typ bazénu si na zahradě necháte postavit. Výrobci dnes bez problémů dokážou realizovat nejen klasické čtvercové či obdélníkové tvary bazénů, ale i různé atypické modely. Na vás je i hloubka bazénu, případně doplňky a bazénové příslušenství, které si pro své pohodlí a životnost bazénu pořídíte.

Druhy bazénů

Při výběru nového bazénu na zahradu máte možnost zvolit si hned z několika variant. Levným řešením jsou nadzemní bazény z plastu, u nichž není zapotřebí dělat prakticky žádné stavební úpravy. Pakliže ale chcete více luxusu, investujte raději do zapuštěného bazénu. Nejenže dokonale zapadne do kontextu zahrady, ale zároveň nabídne i více pohodlí. V neposlední řadě pak mají kvalitní zapuštěné bazény výrazně delší životnost nežli nadzemní modely.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.