Lifestyle

Svatba na jižní Moravě má své osobité kouzlo. Proč si ji užijete i vy?

Najít příhodné místo, kde si se svým partnerem řeknete ANO, může být oříšek. Nabízí se tolik možností, ale jen v případě některých si budete na obřad a veselku pamatovat po celý život. Preferujete-li však romantiku a tradice, pak zřejmě nakonec tak či tak skončíte na jižní Moravě. Dá se snad odolat stylové svatbě, jejíž podstatná část proběhne ve vinném sklípku?

Svatba na jižní Moravě má šmrnc! Ale musíte si vybrat vhodné prostředí. Třeba Vinařský dvůr na faře v Ivani, který patří známému rodinnému vinařství Holánek. Představte si ikonický výhled na Pálavu, přívětivé lidi a jedinečnou atmosféru… Vinařský dvůr na faře se nachází mezi proslulými moravskými vinicemi a jeho nedílnou součástí je úžasná restaurace a vinný sklípek s kapacitou až pro 100 hostů. S pozvánkami nemusíte šetřit, vaše jihomoravská svatba bude velká!

Fakt, že nejste z jižní Moravy, nehraje roli. V prostorách vinařství se můžete ubytovat. V novomanželském apartmánu prožijete svatební noc, o které jste vždy snila.

Zařiďte si svatbu podle sebe

Pravděpodobně máte ucelenou představu o tom, jak by měla váš svatební den probíhat. V případě svatebního servisu Vinařského dvora na faře se ji můžete držet. Zkušený personál zajistí vše od výzdoby a přípravy vynikajícího menu až po degustaci kvalitních vín a odpolední program. Udělejte si výlet na Moravu a domluvte se na detailech veselky osobně.

Co se týče obřadu, je jen na vás, zda dáte přednost nedalekému kostelu sv. Bartoloměje, místnímu úřadu či otevřenému prostranství moravských vinic.

Pokud vás svatba na jižní Moravě láká a ráda byste se dozvěděla více o rodinném vinařství Holánek, podívejte se na https://www.vinarskydvurnafare.cz/svatby/, kde najdete veškeré informace a fotogalerii svateb, které zde již proběhly. Načerpejte inspiraci a rozhodněte se správně!

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.