Domů » Chcete mít svatbu snů? Uspořádejte ji na Farmě Michael nedaleko Prahy
Skvělé tipy

Chcete mít svatbu snů? Uspořádejte ji na Farmě Michael nedaleko Prahy

Pokud přemýšlíte nad místem, kde se svým partnerem zpečetíte vztah, nahlédněte na Farmu Michael nacházející se na tvrzi Nedvězí. Historický skvost postaven v románsko-gotickém stylu prošel náročnou renovací, přičemž momentálně dokáže nabídnout ojedinělou atmosféru a půvabné místo, které uspokojí i vskutku náročné nevěsty. Venkovská architektura dodá vašemu dni nevšední nádech.

Jestliže jste zdaleka, ovšem Farma Michael vás natolik nadchla, že i tak chcete mít na daném místě svatbu, můžete využít také možnosti ubytování v apartmánech nejvyššího standardu. Stejně tak se vám ještě nabízí ubytování v pěkných staveních.

Pronajměte si farmu jenom pro sebe

Dokážete si představit, jak svatba na takovém místě, jako je Farma Michael, může vypadat? Pokud ne, stačí přijet se na farmu podívat, abyste si udělali představu. Svatba v přírodě je trend posledních let a není se čemu divit, má opravdu ojedinělé kouzlo.

Svatba s jedinečnou atmosférou – právě taková může být i ta vaše. | Foto: farmamichael.cz

Celý areál je posetý stromy a květinami. Dokonce nechybí ani zvířata, o která projeví zájem hlavně ratolesti. Ve svůj velký den budete mít areál jen pro sebe, tudíž se nemusíte bát, že by se na farmě objevili i jiní návštěvníci. Co se kapacity týče, vnitřní společenské prostory dokážou přivítat až 300 osob. Zahrada je vhodná pro dalších 200 osob. Představte si, že si pozvete 300 hostů, to by byla opravdu luxusní svatba, nemyslíte?

Farma Michael i na firemní akce

Farma je však připravena nejen na svatby, ale také firemní akce, jako jsou firemní párty, zasedání, prezentace, konference a workshopy. Prostory jsou moderně vybavené a navíc můžete uspořádat firemní akce s ubytováním. Do konferenčních prostorů se vleze bez problémů 350 osob, do jízdárny až 500 osob, takže farma je přichystaná i pro opravdu velké firmy.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.