Získejte zpět ztracenou energii v luxusním wellness rezortu

Jednou za čas je opravdu nutný pořádný odpočinek od práce. Dovolená v létě vás nabije novou energií a pracovní úkoly se vám pak budou lépe zvládat. Někdy však zatoužíte i po krátkodobém relaxu přes víkend, který vám pomůže se odreagovat od starostí běžných dnů. Wellness pobyty jsou vítaným zpestřením života, kdy se věnujete jen sami sobě ve společnosti svých blízkých.

Wellness pobyt pro každého

Aby byl wellness víkendový pobyt opravdu účinný, je třeba ho individuálně připravit, protože každému vyhovuje něco jiného. S tímto má bohaté zkušenosti Equitana Hotel Resort, jenž svým hostům nabízí vítaný odpočinek po celý rok. V každém ročním období zde najdete pohodové služby, které vám vaši relaxaci zpříjemní. Pobyty jsou vhodné pro všechny, kteří si potřebují odpočinout - pro zamilované dvojice i seniory nebo rodiny s dětmi. Pobytové balíčky jsou uzpůsobeny tak, aby si každý našel to své, co ho baví - letní pobytové balíčky, podzimní prodloužené víkendy i mimovíkendové pobyty.

Prodloužený podzimní víkend pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi Equitana Hotel Resort nabízí ubytování na dvě nebo tři noci formou prodloužených víkendů v době státních svátků v září a říjnu. Hostům budou k dispozici hotelový bazén, parní lázně, infrasauna, finská sauna nebo Kneippův chodník. Pro děti do 8 let je připraveno hlídání na dvě odpoledne s výtvarnými dílnami, aby si jejich rodiče mohli v klidu odpočinout bez nutnosti na své děti neustále dohlížet.

Příjemný relax pro seniory

Zajímavým zpestřením života v důchodu může být i pro seniory víkendový wellness pobyt v příjemném prostředí hotelu, jehož SPA centrum nabízí pohodové vyplnění volných dnů příjemnými procedurami. Součástí víkendového balíčku pro seniory je také masáž zad a šíje, která uvolní bolavé svalstvo a navodí příjemnou atmosféru. Pro ty, kteří rádi tráví svůj volný čas aktivitami v přírodě nebo sportem, wellness resort nabízí možnost jízdy na koni či půjčení horských kol, nohejbal, volejbal i minigolf.

Publikováno: 23. 09. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková