Domů » 3 značky pánského spodního prádla, které si váš partner zamiluje
Móda & krása

3 značky pánského spodního prádla, které si váš partner zamiluje

Čím udělat radost muži, který podle svých slov „všechno má a nic nepotřebuje“? Jednoduchá rada zní – dejte mu jako dárek spodní prádlo. Ovšem ne ledajaké – sáhněte po stylových modelech známých značek. Do takových kousků se váš partner dozajista zamiluje a napříště bude doufat, že dostane další.

Opravdu je to dobrý nápad?

Jakkoliv se spodní prádlo jeví jako nudný dárek, opak je pravdou. Pánové význam této části outfitu poněkud podceňují a obvykle nosí x let staré, omšelé a potrhané spodky. V horším případě slipy, které jim zůstaly ještě z dob dospívání.

Vy to můžete změnit. Značkové spodní prádlo je neuvěřitelně pohodlné, a navíc skvěle vypadá. Až se váš muž nasouká do boxerek či trenek některé z následujících značek, téměř jistě změní názor a začne si nošení kvalitního spodního prádla užívat plnými doušky. Nic ho nebude tlačit, řezat či omezovat v pohybu.

Zlatá klasika od Calvina Kleina

Máte doma fajnšmekra, který se rád obléká do známých značek? Pak je s podivem, že na spodky zapomněl. V každém případě mu udělá ohromnou radost spodní prádlo Calvin Klein. Značka se těší neuvěřitelné popularitě na celém světě a v posledních letech boduje i v České republice. Boxerky v minimalistickém designu jsou zkrátka bezkonkurenční.

Výjimečné trenýrky české výroby

Sdílíte domácnost s někým, kdo by si na sebe boxerky nevzal? Anebo ten váš zkrátka preferuje volnější střihy? Nevadí, protože i v sortimentu trenýrek narazíte na výjimečné kousky. K tomu nejlepšímu patří Represent trenky v jedinečném designovém provedení. Za zmínku však stojí také Styx trenýrky, které mohou směle konkurovat i mnohem známějším zahraničním značkám.

Spodní prádlo obou zmíněných českých značek a samozřejmě i originální boxerky Calvin Klein seženete ve specializovaném e-shopu www.trenyrkarna.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.