Móda & krása

3 značky pánského spodního prádla, které si váš partner zamiluje

Čím udělat radost muži, který podle svých slov „všechno má a nic nepotřebuje“? Jednoduchá rada zní – dejte mu jako dárek spodní prádlo. Ovšem ne ledajaké – sáhněte po stylových modelech známých značek. Do takových kousků se váš partner dozajista zamiluje a napříště bude doufat, že dostane další.

Opravdu je to dobrý nápad?

Jakkoliv se spodní prádlo jeví jako nudný dárek, opak je pravdou. Pánové význam této části outfitu poněkud podceňují a obvykle nosí x let staré, omšelé a potrhané spodky. V horším případě slipy, které jim zůstaly ještě z dob dospívání.

Vy to můžete změnit. Značkové spodní prádlo je neuvěřitelně pohodlné, a navíc skvěle vypadá. Až se váš muž nasouká do boxerek či trenek některé z následujících značek, téměř jistě změní názor a začne si nošení kvalitního spodního prádla užívat plnými doušky. Nic ho nebude tlačit, řezat či omezovat v pohybu.

Zlatá klasika od Calvina Kleina

Máte doma fajnšmekra, který se rád obléká do známých značek? Pak je s podivem, že na spodky zapomněl. V každém případě mu udělá ohromnou radost spodní prádlo Calvin Klein. Značka se těší neuvěřitelné popularitě na celém světě a v posledních letech boduje i v České republice. Boxerky v minimalistickém designu jsou zkrátka bezkonkurenční.

Výjimečné trenýrky české výroby

Sdílíte domácnost s někým, kdo by si na sebe boxerky nevzal? Anebo ten váš zkrátka preferuje volnější střihy? Nevadí, protože i v sortimentu trenýrek narazíte na výjimečné kousky. K tomu nejlepšímu patří Represent trenky v jedinečném designovém provedení. Za zmínku však stojí také Styx trenýrky, které mohou směle konkurovat i mnohem známějším zahraničním značkám.

Spodní prádlo obou zmíněných českých značek a samozřejmě i originální boxerky Calvin Klein seženete ve specializovaném e-shopu www.trenyrkarna.cz.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.