Domů » Co by nevěsty udělaly jinak
Móda & krása

Co by nevěsty udělaly jinak

Každá nevěsta tráví plánováním svatby spoustu času. Nechce totiž podcenit ani ty nejmenší detaily. Bohužel ne vždy všechno vyjde podle představ. Nezřídka si pak druhý den řekne: „kdybych tohle věděla“. Co by nejčastěji udělaly jinak? A co by poradily těm budoucím nevěstám?

Nenechaly by si do toho mluvit

Svatební den je především o nevěstě a ženichovi, měli by si ho tedy zařídit a užít podle svého. Bohužel však často ustupují tlaku okolí, aby se zavděčili rodině, kamarádům, známým. Nechají se tak vmanipulovat do věcí jen proto, že „by to tak mělo být“ – od svatby v kostele přes dlouhou bílou svatební róbu až po svíčkovou na stole. I když chcete svoje blízké potěšit, mějte na paměti, že je to váš den. Jestli tedy sníte o tom, že řeknete své „ano“ za svitu měsíce někde na louce a v krátkých svatebních šatech, prostě to udělejte, bez ohledu na to, co si myslí ostatní. Vždyť se vdáváte jenom jednou za život.

Trávily by víc času s nejbližšími

Během svatebního dne má nevěsta celkem napilno. Pro všechny povinnosti se tak nestíhá dostatečně věnovat svým hostům, kteří přišli tento důležitý okamžik strávit s ní. Byla by však škoda se jim za jejich podporu neodvděčit. Najděte si proto čas nejen na to jim pořádně poděkovat, ale i prohodit s nimi pár slov. Aby průběh večera probíhal hladce i bez vašeho dohledu, rozdělte povinnosti mezi družičky, které vám s organizací pomohou. Předem je instruujte, co bude potřeba, a jak si to celé představujete. Samotné zařizování pak už nechte na nich.

Nešetřily by na svatebních šatech

Svatební šaty jsou tím, co dělá nevěstu nevěstou. Především u „low cost“ svateb však na ně nezbývá tolik financí, kolik by si nastávající manželky přály. Často tak sleví ze svých nároků a pak toho litují, protože se v nich necítí tak, jak by se tuto významnou životní událost slušelo. Máte-li tedy ty své vysněné, nechte si šaty ušít na míru. Ušetřit přece můžete na jiných věcech, které pro vás nehrají tak důležitou roli. Alespoň jeden den v životě si ale zasloužíte prožít jako princezna!

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.