Domů » Diskrétní sexshop online? Ne všude budete zcela anonymní
Lifestyle

Diskrétní sexshop online? Ne všude budete zcela anonymní

Erotické pomůcky dnes najdete v mnohých ložnicích a svůj vliv na to určitě má jejich snadná dostupnost. Dnes už prostě nemusíte celí rudí chodit do sexshopu a pod rouškou hanby si vybírat, čím si asi zpestříte milostný život. Místo toho sednete k počítači, potvrdíte tlačítko, že vám už bylo 18 let, a nerušeně si vybíráte.

Když sedíte u počítače a nikdo vás nevidí, máte šanci si v klidu dohledat neznámé pojmy, přečíst si recenze a zjistit si, jak se co používá. Až si definitivně vyberete, zadáte adresu (případně si zboží vyzvednete třeba v Zásilkovně), a z e-shopu vám pak přijde diskrétně zabalený nijak neoznačený balík. Hurá, je to za vámi a nikdo se ani nedozvěděl o vašem erotickém nákupu. Nebo je všechno jinak?

Všichni slibují bezpečí, ale skutečnost je jiná

Neoznačený balík je standardem snad u všech sexshopů. Ne všechny se však pečlivě starají o vaši anonymitu. Výborně to na svém webu vysvětluje sexshop Sexio. Rozebírá několik klíčových chyb, kterých se spousta e-shopů (nejen těch eroticky zaměřených) dopouští, a běžného člověka by u nich přitom ani nenapadlo, že mohou být nějakou hrozbou. Jak je to možné?

Typickým problémem je cizí obsah

Všimli jste si někdy na nějakém webu ikonek ze sociálních sítí? Nejčastěji tam bývá tlačítko Like od Facebooku nebo Tweet z Twitteru. Weby je umisťují za účelem, aby byl jejich obsah více sdílen. Jenže ony umí ve skutečnosti ještě něco jiného. Facebook a Twitter pak zjistí, že jste danou stránku navštívili, ví, na co jste klikli a co jste si jak dlouho prohlíželi. Mějte se proto před takovými tlačítky na pozoru!

A podobných věcí byste našli víc. Šifrování komunikace mezi vaším počítačem a serverem, na němž běží e-shop, nebo používá srovnávačů cen. Až budete tedy příště chtít nakoupit erotické hračky skutečně anonymně, nakupte na Sexio.cz. Případně si tam aspoň přečtěte, před čím se mít na pozoru u jiných e-shopů.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.