Domů » Dopřejte svému mazlíčkovi špičkovou péči. Kde v Praze najdete dobrou veterinu?
Skvělé tipy

Dopřejte svému mazlíčkovi špičkovou péči. Kde v Praze najdete dobrou veterinu?

Domácí mazlíčci jsou právoplatní členové rodiny. Kdo zvíře nemá, nejspíš tomu nerozumí, ale majitelé pejsků, kočiček i dalších zvířecích kamarádů to znají dobře. Svým zvířátkům kupují to nejkvalitnější krmení a zahrnují je nekonečnou láskou. Aby byli mazlíci zdraví, potřebují vysoce kvalitní péči zvěrolékaře. Hledáte dobrou veterinární kliniku v Praze? Máme pro vás skvělý tip: O vašeho miláčka se výborně postará zkušený tým z MetropoleVet.

Z lásky ke zvířatům

Veterinární kliniku MetropoleVet založil MVDR. Samuel Evinic. Stalo se tak v roce 2015, pět let poté, co dokončil studia veterinární medicíny. Původní záměr otevřít malou soukromou ordinaci se brzy rozrostl na velkou kliniku.

Zakladatel vyrůstal ve společnosti se zvířaty, obklopovali ho nejen psi a kočky, ale také třeba holubi nebo králíci. Zvířata celý život miluje, proto není divu, že se rozhodl stát právě veterinářem. Rovněž jeho zaměstnanci jsou milovníci zvířat, proto má klinika ke svým pacientům laskavý přístup. Pět lékařů s pomocí milých sestřiček ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků.

Moderní vybavení a nabízené služby

MetropoleVet má moderní vybavení, díky kterému zvládá i náročné zákroky. Klinika disponuje také vlastní laboratoří. Přijít můžete s běžnými zdravotními problémy, lékaři se podrobně vyznají např. v dermatologii, oftamologii, nebo třeba ortopedii. Na klinice se provádějí kastrace psů, koček, králíků, fretek i morčat. Samozřejmostí jsou vakcinace a odblešení. Na veterináře se můžete obrátit i při plánování odchovu psů. Pomohou vám zjistit ideální den pro krytí a poradí, jak se starat o březí fenu.

Pokud má váš mazlíček nařízenou dietu, kupte mu speciální granule přímo na klinice. Stejně tak jsou zde k dostání třeba šampony nebo kapky do uší. Praha veterinární klinika vašemu mazlíkovi zajistí dlouhá léta v plném zdraví.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.