Kyselina hyaluronová a její velká pomoc pro vaši pleť

Hovězí kolagen je obsažen ve stoprocentní kvalitě, má ověřený původ a certifikaci z Argentiny. Rostlinný původ tabletek je ideální i pro vegany, v porovnání s želatinou jsou lépe stravitelné a méně zatěžují žaludek.

Účinky uvedené kyseliny jsou pro naši krásu víc než zajímavé. Příznivě působí na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk i omezení tvorby vrásek. Dokonce s kyselinou hyaluronovou poznáte i zlepšení funkce kloubů. Právě ona je totiž nezbytnou součástí synoviální tekutiny, což je vazká tekutina zabezpečující hladký pohyb kloubů a bránící jejich přílišnému tření.

Umí přinést živiny do chrupavky a odvést odpadní látky z kloubního pouzdra. Nenajdete v ní žádná aditiva, jako želatinu, laktózu, lepek, glukózu, umělé příchutě, konzervační látky, alergeny či geneticky modifikované látky. Kolagen s kyselinou hyaluronovou, zinkem a biotinem je ideální pro všechny, kdo překonali asi 25. rok života. Právě v tomto věku totiž tělo snižuje přirozeně produkci tvorby kyseliny hyaluronové.

Zlepšete díky zajímavé kombinaci nejen svou pleť, klouby, pohybový aparát, ale také regeneraci a růst vlasů. Při pravidelném doplňování se může udržitelně zvýšit elasticita vaší pokožky.

Publikováno: 15. 02. 2022

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková