Kyselina hyaluronová a její velká pomoc pro vaši pleť

Věděli jste, že si můžete koupit kyselinu hyaluronovou s kolagenem, zinkem a biotinem? Jestliže budete užívat kyselinu hyaluronovou po dobu 3 měsíců, doplníte optimální dávku k tomu, abyste viděli patrné pozitivní výsledky.

Kyselina hyaluronová od Woldo Health

Určitě vás zajímá, kolik účinné látky v sobě mají jednotlivé složky obsažené v kapli. Kyselina hyaluronová 318 mg, kolagen 50 mg, zinek 4 mg a biotin 250 μg. Kyselina hyaluronová má formu hyaluronátu sodného, jež má přednost vyšší stability, ale se stejným účinkem, jako kyselina hyaluronová. Hovězí kolagen je obsažen ve stoprocentní kvalitě, má ověřený původ a certifikaci z Argentiny. Rostlinný původ tabletek je ideální i pro vegany, v porovnání s želatinou jsou lépe stravitelné a méně zatěžují žaludek.

Příznivé účinky, které vás velmi potěší

Účinky uvedené kyseliny jsou pro naši krásu víc než zajímavé. Příznivě působí na hydrataci pokožky, stimulaci a růst nových buněk i omezení tvorby vrásek. Dokonce s kyselinou hyaluronovu poznáte i zlepšení funkce kloubů. Právě ona je totiž nezbytnou součástí synoviální tekutiny, což je vazká tekutina zabezpečující hladký pohyb kloubů a bránící jejich přílišnému tření. Umí přinést živiny do chrupavky a odvést odpadní látky z kloubního pouzdra. Nenajdete v ní žádná aditiva, jako želatinu, laktózu, lepek, glukózu, umělé příchutě, konzervační látky, alergeny či geneticky modifikované látky. Kolagen s kyselinou hyaluronovou, zinkem a biotinem je ideální pro všechny, kdo překonali asi 25. rok života. Právě v tomto věku totiž tělo snižuje přirozeně produkci tvorby kyseliny hyaluronové. Zlepšete díky zajímavé kombinaci nejen svou pleť, klouby, pohybový aparát, ale také regeneraci a růst vlasů. Při pravidelném doplňování se může udržitelně zvýšit elasticita vaší pokožky.

Publikováno: 15. 02. 2022

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková