Hodil by se vám titul MBA? Tak si ho dodělejte!

Toužíte po úspěšné manažerské kariéře? Pak byste měli zvažovat titul MBA, který vám nejenže prohloubí vaše dosavadní znalosti, ale také otevře dveře na spoustu prestižních pozic. Respektive tomu tak může být. Můj otec je přesvědčen o tom, že největším bohatstvím člověka je jeho dosažené vzdělání. „Proto se uč, dokud to půjde,“ kladl mi vždy na srdce. Možnosti dnes jsou v podstatě nepřeberné.

Studium MBA

Kvalitní manažerské vzdělání v programech MBA (Master of Business Admistration) poskytuje například European School of Business & Management SE (Evropská škola obchodu a managementu) se sídlem na pražských Vinohradech. Jedná se o renomovanou školu s mezinárodní akreditací specializující se na vzdělávání dospělých - středních a vrcholových manažerů a vlastníků firem. Tedy jak zaměstnanců, tak podnikatelů. Mladších i starších. Věk pro studium totiž v žádném případě není překážkou. Naopak, studovat mohou třicátníci stejně jako šedesátníci.

Oxfordský model výuky

Samotné studium je založené na tzv. Oxfordském modelu výuky primárně zaměřeném na rozvoj logických schopností a jejich uplatnění v praxi. Studenti si jinými slovy během výuky osvojují různé komunikační i praktické dovednosti, které mohou využít přímo při budování své vlastní profesní dráhy.

Co se naučíte, okamžitě uplatníte v praxi

Stávající i nově získané teoretické znalosti se studenti jinými slovy při studiu MBA naučí využívat a přímo aplikovat ve svém zaměstnání, nebo firmě. Zkrátka si mohou být jisti, že co se ve škole naučí, rozhodně uplatní v praxi. Samozřejmostí je i profesionální úroveň lektorů, kteří sami působí na vysokých manažerských postech. Nečekejte tedy žádné teoretiky, ale skutečné profesionály s praxí.

Maximální časová flexibilita

Další předností této školy je maximální časová flexibilita. S výukou můžete začít prakticky kdykoliv v průběhu roku. Podat přihlášku je tedy možné třeba hned teď. Počítat rovněž můžete i s individuálním výukovým plánem. Výuka probíhá v kombinaci prezenční a distanční online formě, to vše doplněno interaktivními workshopy. Na vás je i specializace a volitelné studijní moduly. Z nabízených studijních oborů jmenujme: sportovní management, projektový management, psychologie pro manažery, projektové řízení či personální řízení.

Online MBA? Správná volba!

Studium je završené některým z prestižních titulů, ať již se jedná o titul LLM, titul DBA či v úvodu tohoto článku zmíněný prestižní titul MBA. S ním je samozřejmě spojena řada výhod. Finančních i kariérních. S MBA titulem máte v podstatě zajištěn kariérní postup a s ním spojené patřičné finanční ohodnocení.

Sledujte trendy

Co říci na závěr? Snad jen to, že investice do vzdělání vždy patří mezi ty, které lze jednoznačně doporučit. Úspěšný manažer by se navíc, nechce-li usnout na vavřínech, měl v podstatě vzdělávat celoživotně. K tomu sledovat trendy a zkrátka být v obraze. A k tomu mu škola European School of Business & Management SE rozhodně dopomůže.

Publikováno: 17. 09. 2020

Kategorie: Finance & práce

Autor: Ema Nováková