Domů » Hotel přátelský pro rodiny s dětmi v srdci Krkonoš? Jedině TOP hotel
Cestování

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi v srdci Krkonoš? Jedině TOP hotel

Zimní období je nejlepší čas, kdy se vydat na zimní dovolenou. A kam jinam, než do našich krásných pohoří? Nejoblíbenějším pohořím se bezpochyby staly Krkonoše – a to nejenom kvůli naší nejvyšší hoře, ale také kvůli možnostem, které nabízejí. Krásná příroda, skvělé podmínky pro lyžování, běžkování a další zimní sporty, a v neposlední řadě také skvělé jídlo a ubytování. Najdete zde i hotel přátelský pro rodiny s dětmi.

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi, není lepší místo, kde se ubytovat, než hotel přátelský pro rodiny s dětmi. A nevadí ani, když máte dětí opravdu hodně! Hotel nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Ty jsou vybaveny samostatných sprchovým koutem i plochou televizí, bez které se děti mnohdy prostě neobejdou. Kvalitní snídani jim hotel pro děti samozřejmě také poskytne v ceně ubytování, a to formou teplého i studeného bufetu. Snídaně jsou vyvážené a pestré – prostě připraveny pro to, aby odpovídaly stravovacích potřeb dětí.

Zábava pro děti

Děti si zde užijí zábavu v herně plné hraček, když si dospělí na chvíli oddechnou v hotelové restauraci, kde si mohou dát nějaké dobré jídlo, nebo skleničku něčeho ostřejšího. Starší děti také potěší stolní fotbálek a v teplejších měsících také venkovní hřiště se skluzavkami, houpačkami a pískovištěm. V případě, že se sem vydáte na letní prázdniny, jsou pro děti každého věku připraveny bohaté animační programy, které probíhají během víkendů. Není divu, že se zde pořádají také školy v přírodě.

Ráj sportů

Že jsou každé hory sportovním rájem, to je jasné – ale v Krkonoších to platí dvojnásob! A nemusí se jednat pouze o klasické zimní sporty, jako je lyžování, snowboard nebo běžky. Pokud máte energii, klidně zde nasedněte na kola nebo kolečkové brusle – a vydejte se vstříc krásné horské přírodě. Je vám k dispozici hned několik stezek.

A jak svou dovolenou strávíte vy?

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.