Cestování

Hotel přátelský pro rodiny s dětmi v srdci Krkonoš? Jedině TOP hotel

Zimní období je nejlepší čas, kdy se vydat na zimní dovolenou. A kam jinam, než do našich krásných pohoří? Nejoblíbenějším pohořím se bezpochyby staly Krkonoše – a to nejenom kvůli naší nejvyšší hoře, ale také kvůli možnostem, které nabízejí. Krásná příroda, skvělé podmínky pro lyžování, běžkování a další zimní sporty, a v neposlední řadě také skvělé jídlo a ubytování. Najdete zde i hotel přátelský pro rodiny s dětmi.

ProFamily Hotel TOP Benecko

Pokud se chystáte na dovolenou s dětmi, není lepší místo, kde se ubytovat, než hotel přátelský pro rodiny s dětmi. A nevadí ani, když máte dětí opravdu hodně! Hotel nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Ty jsou vybaveny samostatných sprchovým koutem i plochou televizí, bez které se děti mnohdy prostě neobejdou. Kvalitní snídani jim hotel pro děti samozřejmě také poskytne v ceně ubytování, a to formou teplého i studeného bufetu. Snídaně jsou vyvážené a pestré – prostě připraveny pro to, aby odpovídaly stravovacích potřeb dětí.

Zábava pro děti

Děti si zde užijí zábavu v herně plné hraček, když si dospělí na chvíli oddechnou v hotelové restauraci, kde si mohou dát nějaké dobré jídlo, nebo skleničku něčeho ostřejšího. Starší děti také potěší stolní fotbálek a v teplejších měsících také venkovní hřiště se skluzavkami, houpačkami a pískovištěm. V případě, že se sem vydáte na letní prázdniny, jsou pro děti každého věku připraveny bohaté animační programy, které probíhají během víkendů. Není divu, že se zde pořádají také školy v přírodě.

Ráj sportů

Že jsou každé hory sportovním rájem, to je jasné – ale v Krkonoších to platí dvojnásob! A nemusí se jednat pouze o klasické zimní sporty, jako je lyžování, snowboard nebo běžky. Pokud máte energii, klidně zde nasedněte na kola nebo kolečkové brusle – a vydejte se vstříc krásné horské přírodě. Je vám k dispozici hned několik stezek.

A jak svou dovolenou strávíte vy?

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.