Jak být na svatbě krásná? Klíčové jsou pleť a šperky

Jak si vybrat svatební účes, líčení a před svatbou připravit pleť, abyste během vašeho velkého dne zazářili? A proč jsou tak důležité vhodně zvolené šperky? Máme pro vás tipy, které využila i okouzlující královská nevěsta Meghan Markle! Svatba v životě každé ženy je velkým dnem a každá z nás chce být během něj naprosto dokonalá. Jak toho však dosáhnout? Nechte si poradit. Máme pro vás několik tipů, díky kterým zazáříte jako hvězda. Třeba právě tak jako Meghan Markle.

Dokonalá pleť je nutnost

Když chcete mít dokonalou pleť během vašeho velkého dne, je třeba jí věnovat pozornost v dostatečném předstihu a dopřát pokožce potřebnou hydrataci a výživu. Například díky pravidelným výživným maskám vaše pleť zažije absolutní hýčkání a dostane vše, po čem touží. Vévodkyně Meghan si před svým svatebním dnem dopřála obličejovou gymnastiku pomocí olivového oleje. Kromě masáže obličeje není třeba podcenit ani její důkladnou očistu. Vždyť noční můrou každé nevěsty je vyrážka, která totálně pokazí její velký den. Zbavit vaši pleť všech nečistot pomůže kromě čistícího gelu nebo pěny také čistící sonický přístroj.

Šperky jako magnet na pozornost

Možná se vám nepodaří dosáhnout perfektní pleti, ale ve výsledku by to nemuselo vadit, když vsadíte na krásné šperky. Znamenitou volbou jsou blyštivé drahokamy. Například dokonalé diamantové přívěsky fungují doslova jako magnet. Nezapomeňte, že šperky působí mnohem lépe v rámci uceleného setu. Pokud vám to finanční situace dovolí, dopřejte si také briliantové náušnice a prsten. A když celek umocní jedinečné diamantové náramky, elegancí se snadno vyrovnáte i Meghan.

Svatební makeup, který vydrží

K tomu, abyste se cítila krásná a šťastná během celého svatebního dne, potřebujete, aby vás svatební líčení nejen zkrášlilo, ale také podrželo. Nějaká ta slza dojetí, polibky během gratulací či svatební zábava mu dají určitě zabrat. Buďte proto připravená a vsaďte na kvalitní voděodolné kosmetické přípravky, které vydrží. Pod makeup použijte podkladovou bázi a nakonec vše zafixujte fixačním pudrem a fixátorem rtěnky.