Naučte se konečně cizí jazyk! Jazykovka Praha vám bude oporou

Všichni chápeme, že znalost cizích jazyků je důležitá. Mnozí lidé jsou však líní něco dělat s tím, že oni sami žádný pořádně neumí. Nevěří si, bojí se, studium jazyků jim připadá složité. Důvodů proč to vzdát je mnoho, ale vyplatí se je překonat! Bez znalosti cizího jazyka si ve světě 21. století ani neškrtnete. Většina lidí se potřebuje dokázat domluvit aspoň anglicky kvůli práci, škole či cestování. Angličtina je dnes ovšem považována za standard, takže jí nikoho moc neohromíte. Nejlepší je ovládat angličtinu, a ještě nějaký cizí jazyk k tomu.

Zaplatit si jazykový kurz se vážně vyplatí

Pamatujete si na výuku angličtiny ve školních lavicích a říkáte si, že nic takového už nechcete absolvovat? Ano, jazyky se ve většině českých škol učí opravdu špatně. Každá dobrá jazykovka Praha vás však svým přístupem překvapí. Jazykové školy využívají různé originální metody výuky jazyků, které vás budou bavit. Navíc je tu obrovský rozdíl v přístupu. Zatímco na střední se vám ostatní smáli za každou chybu, již jste udělali, v jazykové škole se vám tohle nestane. Budou vás tu podporovat a nikdo se na vás nebude dívat skrz prsty, když něco nebudete vědět.

Nehledejte výmluvy, kurzů je spousta

Nemáte na docházení do kurzu čas? Přestaňte s těmi výmluvami! Například jazyková škola v Praze s názvem Britannika nabízí i kurzy probíhající od šesti do půl sedmé – ideální pro pracující. Momentálně jsou samozřejmě pozastavené, nicméně věříme, že od příštího semestru se budete moct přihlásit. Karanténu využijte třeba k zopakování toho, co už umíte, nebo se naučíte základní fráze nového jazyka. Existují mobilní aplikace na výuku jazyků, na YouTube najdete spoustu videí a některé školy či lektoři aktuálně pořádají online hodiny. Využijte toho, jaká je situace, a přestaňte se už konečně na všechno vymlouvat. Cizí jazyk zvládnete a pak na sebe budete moct být hrdí.

Publikováno: 22. 03. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková