Móda & krása

Řekněte světu, co si myslíte… Použijte originální tričko!

Chcete být i letos dostatečně cool? Pak si udělejte místo v šatníku pro pár nových kousků. A co přesně by to mělo být? Udělejte si zásobu triček s nápisy! Pokud jste měli za to, že éře takových kousků dávno odzvonilo, jste na omylu. Vždyť kdo jiný určuje trendy než nejznámější celebrity, které nedají na taková trička dopustit? A vy máte jedinečnou příležitost dát okolí najevo svůj názor!

Jednou z módních ikon je Lady Gaga. Ani ta nedá dopustit na originální trička a bezprostředně po prezidentských volbách nosila kousek s nápisem „Love Trumps Hate“, což v překladu znamená, že láska nakonec zvítězí nad nenávistí. Dobrý způsob, jak vyjádřit podporu Hillary Clinton.

Pozadu však nezůstaly ani ostatní celebrity světového formátu. Například Cara Delavigne byla k vidění s tričkem, které se zastává twerkování (nápis „Twerkování není zločin“). Anebo zpěvačka Kelly Osbourne – ta si oblékla tričko s pózující Miley Cyrus.

A najdou se i známé osobnosti, které se nebojí černého humoru. „Nesmrtelný“ David Hasselhoff ostatní oslnil tričkem s nápisem „I’m not dead yet“, tedy v překladu „Ještě jsem neumřel“. Vtipné, co říkáte?

A mohli bychom pokračovat donekonečna, ale raději se zaměříme na váš šatník. Pokut doužíte po jedinečných módních kouscích, navštivte oblíbený e-shop bastard.cz a poohlédněte se po motivu, který bude jasně vyjadřovat váš osobní postoj. Anebo si objednejte něco, co se vám líbí.

V e-shopu Bastard najdete opravdu široké spektrum motivů, ke kterým průběžně přibývají nové. Kromě triček jsou v nabídce také levné pánské mikiny, dámské mikiny a další druhy oblečení s originálním potiskem.

Reklama

Atraktivní kusové závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Příjemný relax v souladu s přírodou vám dopřeje venkovní sauna. Pořiďte si ji výhodně od českého výrobce Saunasystem.

Se stylovým iPhone X uděláte velký dojem na všechny vaše kamarádky!

Moderní odpočívárna by měla být součástí každého domácího wellness. Nechte si ji navrhnout a postavit od Wellness Vision!

Kde to žije