Móda & krása

Řekněte světu, co si myslíte… Použijte originální tričko!

Chcete být i letos dostatečně cool? Pak si udělejte místo v šatníku pro pár nových kousků. A co přesně by to mělo být? Udělejte si zásobu triček s nápisy! Pokud jste měli za to, že éře takových kousků dávno odzvonilo, jste na omylu. Vždyť kdo jiný určuje trendy než nejznámější celebrity, které nedají na taková trička dopustit? A vy máte jedinečnou příležitost dát okolí najevo svůj názor!

Jednou z módních ikon je Lady Gaga. Ani ta nedá dopustit na originální trička a bezprostředně po prezidentských volbách nosila kousek s nápisem „Love Trumps Hate“, což v překladu znamená, že láska nakonec zvítězí nad nenávistí. Dobrý způsob, jak vyjádřit podporu Hillary Clinton.

Pozadu však nezůstaly ani ostatní celebrity světového formátu. Například Cara Delavigne byla k vidění s tričkem, které se zastává twerkování (nápis „Twerkování není zločin“). Anebo zpěvačka Kelly Osbourne – ta si oblékla tričko s pózující Miley Cyrus.

A najdou se i známé osobnosti, které se nebojí černého humoru. „Nesmrtelný“ David Hasselhoff ostatní oslnil tričkem s nápisem „I’m not dead yet“, tedy v překladu „Ještě jsem neumřel“. Vtipné, co říkáte?

A mohli bychom pokračovat donekonečna, ale raději se zaměříme na váš šatník. Pokut doužíte po jedinečných módních kouscích, navštivte oblíbený e-shop bastard.cz a poohlédněte se po motivu, který bude jasně vyjadřovat váš osobní postoj. Anebo si objednejte něco, co se vám líbí.

V e-shopu Bastard najdete opravdu široké spektrum motivů, ke kterým průběžně přibývají nové. Kromě triček jsou v nabídce také levné pánské mikiny, dámské mikiny a další druhy oblečení s originálním potiskem.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.