Móda & krása

Podtrhněte svůj perfektní look prodlouženými řasami. Co o nich vědět?

Ráda byste docílila perfektního vzhledu i bez každodenního líčení? Nezapomeňte, že na detailech záleží a k těm nejdůležitějším patří řasy. Jenomže co když nemůžete najít žádnou vyhovující řasenku, a navíc vás úprava řas nebaví? Víme, jak z toho ven: Navštivte kosmetické studio a nechejte si je prodloužit. Je to skvělé a efektivní řešení, díky kterému budete za všech okolností vypadat přímo báječně. Přečtěte si o prodlužování řas více a udělejte si vlastní názor. Věříme, že v případě precizně nalepených, přirozeně vyhlížejících umělých řas budete maximálně spokojená.

Jak prodlužování probíhá?

Nejdříve si najděte vhodný salon nebo kosmetičku. Neřiďte se pouze cenou nabízených služeb, ale především referencemi od jiných zákazníků. Nejlepší je navštívit kosmetičku, se kterou má dobré zkušenosti vaše kamarádka. Poptejte se proto ve svém okolí, možná narazíte na zajímavé poznatky.

Kosmetička ve studiu vám řekne všechno, co vás bude o prodloužení řas zajímat. Nebudete tedy podstupovat žádnou neznámou proceduru. Společně se domluvíte, jak by měl vypadat výsledek a podle toho zvolíte správnou délku, šířku a zakřivení umělých řas.

Umělé řasy se nalepí na vaše vlastní. Díky tomu zhoustnou, zvýrazní se a vy budete vypadat skvěle. Klasické řasy se vyrábějí ze syntetického hedvábí nebo norkového vlasu. O něco dražší, ale za to lehčí a šetrnější jsou řasy z kašmíru.

Abyste si dokonalý vzhled udržela, budete muset kosmetické studio navštěvovat pravidelně a řasy doplňovat. Na doplnění se obvykle chodí po dvou až čtyřech týdnech. Četnost návštěv je individuální, záleží na tom, jak rychle vám vypadávají přírodní řasy.

Kam jít na prodloužení řas? Tip pro holky z Olomouce a okolí

Bydlíte-li v Olomouci nebo její bezprostřední blízkosti, doporučujeme vám centrum zdraví a krásy Body Factory. Specializuje se na různé zkrášlovací procedury a kromě prodloužení řas nabízí také manikúru, pedikúru, lifting, lymfatické masáže a další. Věrné zákaznice mohou využívat sympatické slevy a výhodné cenové balíčky.

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivka bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš chytrý telefon s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPhone 8!

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí domácí infrasauny? Prodej infrasaun poskytuje společnost Saunasystem. Nechte si postavit moderní infrasaunu na míru!

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6