Domů » Rozkládací válenda pro malý studentský pokoj
Bydlení

Rozkládací válenda pro malý studentský pokoj

Studentské bydlení obvykle není nic na velké zařizování. Prostor bývá skromný, spíš malý a jedna místnost často představuje kompletní byt. Proto je nutné zařídit ji účelně, prakticky a zároveň pohodlně. Na přepych typu gauč i postel rovnou zapomeňte. Díky umným řešením výrobců bohatě stačí rozkládací válenda.

Hlavní parametr – praktičnost a kompaktnost

Většina studentských pokojů, ať už na koleji či v privátu, je opravdu skromným příbytkem. Nicméně ani v takovém případě není nutné vzdávat se pohodlí a stylu. Dnešní nabídka nábytkových obchodů je tak široká, že si z ní lze vybrat krásné kousky, které nejen skvěle poslouží svému účelu, ale navíc také dobře vypadají. Rozkládací válenda tak může být velmi pěknou a elegantní dominantou malého interiéru. Přihoďte pracovní stůl, židli, něco málo kuchyňského vybavení a student bude vrkat blahem.

Spánek je pro studenty důležitý

Aby mohl student podávat ve škole dobré výkony, musí mít dostatek kvalitního spánku. Rozkládací válenda dokáže alternovat plnohodnotnou postel, je však nutné ji opatřit kvalitními spacími doplňky, jako jsou anatomický polštář a antialergická přikrývka. Pokud by tvrdostí lůžko svému uživateli nevyhovovalo, není problém ho opatřit vhodnou matrací tak, aby byl spánek opravdu vydatný.

Nepasuje? Nechte si udělat pohovku na míru

Některé prostory jsou natolik specifické, že opatřit je vhodným nábytkem je doslova peklo. Podkrovní byty, příliš členité staré bytovky s nepraktickými rozměry, či ultra malý prostor. To vše může vaši fantazii pořádně potrápit. Pokud se to týká i vás, nemusíte věšet hlavu, i výrobci rozkládacích pohovek přispěchali z variabilními řešeními, díky kterým dokážou vyhovět každému. Stačí upřesnit své představy a rozměry a nové pohovce nic nestojí v cestě.

V případě pořízení rozkládací válendy na míru však počítejte s vyššími pořizovacími náklady.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.