5 typů těhotenských šatů, které vás zachrání na společenských akcích

Různým speciálním příležitostem se nemusíte vyhýbat jen proto, že jste teď těhotná. Pravděpodobně jste již přizpůsobili svůj šatník vašemu druhému stavu, abyste podtrhly vykukující rostoucí bříško. Pokud však máte v nejbližším období pozvánky na různé akce, je to skvělá příležitost, jak bez námahy na takových událostech zazářit. Zde je několik inspirací na těhotenské šaty na speciální příležitost, ať už pracovní akci, oslavu pro budoucí maminku, koktejl párty, svatbu nebo gala.

Když práce nepustí...

V kalendáři svítí pracovní setkání, které musíte absolvovat? Vsaďte na pohodlí a slušivou módu ve formě těhotenských zavinovacích šatů. Jejich tvar je dokonalý, víte se snadno pohybovat a takové šaty jsou vždy vhodné pro dress kód v kanceláři. K šatům přidejte elegantní boty na nízkém podpatku pro extra šmrnc.

Oslava pro budoucí maminky nebo Baby shower

Výběr oblečení pro vás jako budoucí maminku na takovou akci může být složitý. Chcete dosáhnout rovnováhy mezi něčím nepříliš sportovním a pohodlným - protože kromě vašeho nenarozeného miminka jste středem pozornosti i vy. Printových sukně a světlé tričko předvedou váš styl, přičemž se pohodlně budete pohybovat mezi hosty. Nezapomeňte na slaměný klobouk v létě jako skvělý doplněk, pokud bude vaše baby oslava venku.

Koktejlky

Máte namířeno na koktejlovou párty? Zvolte krátké pouzdrové šaty se zajímavým detailem. Výbornou volbou jsou vyšívané nebo krajkové těhotenské šaty. Jednoduše střižené šaty do A využijete i po porodu. Přidejte k nim třpytící se náušnice, polobotky s nízkým podpatkem a třpytivou společenskou psaníčko. Budete šik jako nikdo!

Těhotná na svatbě - host

Těhotenské maxišaty v nádherné lehké látce představují způsob, jak si vychutnat svatbu, a to zejména v teplém počasí. Doplňky volte dozlatova a pokud toužíte být vyšší, klidně si dopřejte pohodlné platformové boty a kamínky vykládanou kabelku.

Na ples jedině do gala

Na celovečerní společenskou událost volte zeštíhlující šaty po zem v luxusní látce nebo textuře, jak tyto těhotenské šaty s krajkou a saténem. Sáhněte po páru glam balerín, které jsou pohodlné a nezpůsobí vám bolest zad, když protančíte celou noc. A samozřejmě, elegantní malá kabelka v kontrastu s výraznými kousky bižuterie.

Publikováno: 01. 05. 2018

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Adriana Horáková