Bazén je dnes "must have". Ještě ho nemáte?

Léto je v plném proudu, a tak je na čase objednat nové plavky (pakliže vám ty z minulého roku nejsou dobře) a přichystat si opalovací krémy. Prosluněné týdny se ponesou ve znamení koupání ani vy jistě nevynecháte jedinou příležitost k pohodovému koupání. Pakliže se vám z nějakého důvodu nechce na koupaliště či k přehradě, měli byste pouvažovat nad vlastním bazénem. Česku se přezdívá "bazénová velmoc", a proto by bazének neměl chybět ani na vaší zahradě. Jen si to představte – parné letní odpoledne, opalování na lehátku, osvěžující koupel a v podvečer grilovačka s přáteli. Znáte snad něco idyličtějšího?

Cenově dostupné bazény a prodloužená koupací sezóna

Ceny zahradních bazénů klesly na historické minimum a již kolem deseti tisíc se dají pořídit bazény, ve kterých si zadovádíte nejen vy, ale také vaše rodina a přátelé - třeba tyto bazény Bestway. Jejich montáž je velmi jednoduchá a dá se realizovat i ve dvou osobách. Ještě oblíbenější (ale citelně dražší) jsou nadzemní bazény s vyhříváním. Díky zastřešení se v nich můžete koupat i za deštivého počasí a navíc vám do vody nebudou padat nečistoty. Zastřešení lze využít i na nadzemní bazény a prodloužit si tak koupací sezónu o jeden až dva měsíce. Chcete-li se koupat již v průběhu května, objednejte si k bazénu také solární ohřev. Díky tomu bude menší bazén připraven ke koupání za jediný prosluněný víkend. Pokud máte menší děti, pořiďte jim menší dětský bazén. Budou se v něm cítit mnohem komfortněji než ve větší nádrži. Dobrou volbou jsou také nejrůznější nafukovací atrakce - bazénky spojené se skluzavkou a dalšími herními prvky.

Je-libo vířivku? Dopřejte si ji!

Cenově dostupné jsou nejen zahradní bazény, ale také vířivky. Jestliže si libujete ve wellness a čas od času si na příjemnou koupel v jacuzzi zajdete, pořiďte si jednu domů. Využijete ji nejen během léta, ale prakticky po celý rok. Hydromasáž udělá dobře vašemu tělu u mysli - a koneckonců udělá dojem i na vaše přátele. Cenově dostupné, a přitom kvalitní a designově propracované jsou například vířivky Bestway jacuzzi lay-z-spa. Spolu s bazény je seženete v e-shopu hrackarstvieu.cz.

Publikováno: 25. 06. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková