Domů » Blíží se nový rok. Nadělte sobě i ostatním kalendáře. 3 důvody, proč to udělat!
Skvělé tipy

Blíží se nový rok. Nadělte sobě i ostatním kalendáře. 3 důvody, proč to udělat!

Pokud se vám tento rok nepodařilo dokončit všechny úkoly, které jste si uložila a nedosáhla jste všech stanovených cílů, nic si z toho nedělejte. Zanedlouho budete mít šanci vše změnit. Začátek nového roku se blíží mílovými kroky a s ním i tolik očekávaný RESTART. Ale abyste si všechny nové či staronové úkony, úlohy, aktivity a plány zapamatovala, měla byste je mít neustále na očích. Pořiďte sobě a lidem ve svém okolí kalendáře, nebudete litovat.

1. Získáte stylovou dekoraci

Že vás napadá hned několik vkusnějších dekorací, než je kalendář? Pak jste zřejmě neviděla luxusní dřevěné nástěnné kalendáře s krásnými motivy vytištěnými na dřevěném materiálu s přírodní strukturou. V podstatě jde o obraz s oddělitelným měsíčním kalendáriem. Ostudu neudělá ani tam, kde se očekává vysoká estetická úroveň interiéru.

2. Budete mít konečně přehled

Jak jste mohla bez kalendáře existovat? Spolehlivějšího pomocníka, který vám vždy připomene důležité události, pravděpodobně nenajdete. Nevybije se jako váš smartphone a budete ho mít neustále na očích – pořiďte si stolní variantu a umístěte jí na svůj pracovní stůl. Podvědomě ho budete pravidelně kontrolovat a na nic nezapomenete.

3. Utužíte vztahy se zákazníky

Podnikáte? Pak byste měla reklamní kalendáře rozdávat jako na běžícím pásu. Darujte jeden stylový kousek každému z klientů, u kterého vidíte potenciál opakované zakázky. Alfou a omegou customer relationship managementu je udržování dobrých vztahů se zákazníky – a když jim dáte kalendář, uděláte jim radost a za odměnu na vás budou po celý další rok myslet.

Náš tip: Bohatou nabídku klasických i exkluzivních kalendářů najdete u tradičního českého výrobce Helma 365. Ročně prodá více než 6 milionů kalendářů u nás i v zahraničí a patří díky tomu mezi naprostou špičku. A vy budete s novým kalendářem také špičková!

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.