Domů » Hasičský sport je sport se vším všudy. S profi dresy roste výkonnost
Móda & krása

Hasičský sport je sport se vším všudy. S profi dresy roste výkonnost

Požární neboli hasičský sport patří k oblíbeným volnočasovým aktivitám. Ale nejde jen o zábavu, disciplíny jsou poměrně náročné. Za dobrými výsledky se skrývá pečlivá příprava, maximální soustředěnost, týmový duch a v neposlední řadě vhodně zvolený outfit. Ano, profesionální hasičské dresy mohou průběh turnaje výrazně ovlivnit. Pokud chcete, aby vaše družstvo budilo dojem profesionálů a zároveň vás oblečení nijak neomezovalo – a naopak vám poskytlo potřebný komfort v každé situaci, poohlédněte se po něm u jednoho z předních českých výrobců.

Opravdu je týmové oblečení pro hasiče tak důležité?

Skutečně jsou profesionální hasičské dresy, tedy pro provozování požárního sportu zapotřebí? Odpovědět si musíte sami. Respektive je na vás, jestli se společně se svým týmem dostavíte v nesourodě vyhlížejících teplákových soupravách, nebo vsadíte na kvalitní materiál s praktickými vlastnostmi. Kromě toho, že získáte psychologickou výhodu nad soupeři, vás oblečení nebude tlačit či řezat, a naopak se postará o prodyšnost a odvod potu. A protože se budete skvěle cítit, podáte mnohem lepší výkon.

SDH Štítary vsadily na dresy od DDsport. A udělaly dobře, budí u soupeřů hrůzu.

Ale kde týmové oblečení pro hasiče najdete? Pokud vás zaujala představa, že se na příští soutěži blýsknete zbrusu novými dresy pro hasiče, jistě se vám bude hodit konkrétní tip. Propracované střihy a pečlivě zvolené materiály najdete v nabídce tradičního českého výrobce DDsport.

Milovníkům sportů všeho druhu není značka DDsport neznámá – výrobce je na trhu přes 20 let a obléká řadu profesionálních klubů. A co se týče dresů pro požární sport, tepláky, bundy a rozlišovací dresy se vyrábí z materiálu DDUNI – pleteniny ze standardních přízí s dobrými hydrofilním vlastnostmi. Vzhledem ke gramáži 150 g/m2 jsou zaručeny požadované vlastnosti a nadstandardní odolnost vůči opotřebení.

Úžasný design, skvělé vlastnosti a pohodová cena. To jsou dresy od DDsport.

Zahrajte si na designéry a navrhněte si vlastní hasičský dres

A co je nejlepší? Že o podobě dresů můžete rozhodnout vy. Nevyberete-li si mezi základními designy, jednoduše si na DDsport.cz stáhnete šablony pro zakreslení vlastního designu, který pak pošlete v křivkách. Pro profesionální grafické studio však nepředstavuje problém ani ručně načrtnutá skica.

DDsport vyrábí dresy pro dospělé i děti. Sluší každému.

Tak hurá na věc – objednejte pro sebe a své spolubojovníky dresy, ve kterých ostatním naženete strach. Až vás v nich spatří, rozklepou se jim kolena!

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.