Jak bojovat s podzimní únavou? Užívejte kvalitní přírodní doplňky stravy a posilujte imunitu

Podzim je období častějších nemocí a nachlazení. Tyto nevítané hosty ovšem nikdo nechce. Jak jim předejít, zůstat v plné kondici a užít si krásně vybarvenou přírodu na maximum? Základem je správný životní styl, ten ovšem mnohdy nestačí. Řešením jsou přírodní doplňky stravy, které přirozenou cestou posilují imunitní systém.

Co můžete sami udělat pro lepší imunitu?

Rady, jak si zlepšit imunitu přirozenou cestou, určitě dobře znáte. Dodržujete je ale poctivě? Většina z nás nežije úplně zdravým stylem, což bohužel vede k chatrnému zdraví. Zamyslete se, zda je váš jídelníček dostatečně pestrý a zda obsahuje dostatek ovoce a zeleniny, které jsou tak důležitým zdrojem vitaminů a minerálů. Dále je důležitý kvalitní spánek. Dopřávejte si ho dostatek. Pokud se v noci budíte, pijte večer uklidňující bylinné čaje. Zařazujte do života dostatek pohybu. Nemusíte přímo sportovat, stačí více chodit pěšky, o víkendu vyrazit na procházku apod. Vhodné je také otužování. Netopte doma příliš a sprchujte se vlažnou vodou.

Užívejte doplněk Graviola plus a nemoc nebude mít šanci

Lékárny jsou plné různých tablet slibujících lepší obranyschopnost. My vám doporučujeme doplněk stravy Graviola plus. Přírodní produkty jsou pro tělo lepší, dodají mu více potřebných látek, a především ho nezatěžují jako běžné léky. Graviola plus obsahuje extrakt ze stejnojmenné rostliny. Ta pochází z antilských ostrovů, ale dnes se pěstuje i v dalších tropických oblastech. Oblíbenost si získala právě blahodárnými účinky na organismus. Aby byly účinky ještě silnější, obsahují kapsle také zinek a vitamin C. Obvykle se užívají dvě nebo tři kapsle denně. Doplněk Graviola plus si můžete zakoupit pohodlně online v e-shopu Gigalékarna.cz.

Publikováno: 16. 10. 2019

Kategorie: Zdraví a krása

Autor: Ema Nováková