Móda & krása

Jednobarevné látky 100% bavlna jsou nezbytnou součástí vašeho kreativního šuplíku

Dali jste si na Nový rok další předsevzetí zkusit něco nového? A co takhle začít šít? Tahle činnost kdysi patřila mezi pravidelné aktivity babiček a prababiček, ovšem jejich popularita se vrací zpátky spolu s novou, kreativní generací. A pokud i vy patříte mezi ty, kteří s oblibou tvoří a šijí, pak by ani ve vašich zásobách neměly chybět jednobarevné látky ,100% bavlna, samozřejmě.

Kde všude se látky dají využít?

Pokud patříte mezi začátečníky, pak je dobré začínat s něčím jednoduchým, než si pořádně práci s jehlou osaháte. Ze startu se doporučují jednoduché kousky, například obyčejný, malý ubrus do kuchyně. Nespočet inspirace naleznete také na všech kreativních blozích, kde se dozvíte, jak ideálně použít vaše jednobarevné látky. 100% bavlna vašemu výslednému výrobku zaručí kvalitu a výdrž, což se hodí zejména, pokud jde například o kousky oblečení nebo třeba povlaky na polštář. A jestliže patříte mezi profesionály, můžete se s chutí vrhnout na nové povlečení do ložnice, či závěsy do obývacího pokoje.

Jaké barva letí?

Každý typ látky většinou nabízí volitelnost zhruba třiceti barev, od klasických až po ty nejzajímavější. Volba barvy spočívá vždy na tom, kde hodláte výsledek vaší práce využít. Pokud jde o oblečení, zde se nejspíše barevné meze nekladou, pokud si na to zrovna nepotrpíte. Jestliže ale hodláte ušít nové povlaky na polštář do ložnice či obývacího pokoje, zde je už na místě soustředit se na ostatní barevné aspekty pokoje, aby váš nový výrobek skvěle zapadnul. Na výrobu nicméně skvěle poslouží jednobarevné látky. 100% bavlna navíc výrazně prodlouží jejich životnost.

Investice do šití vás nezruinuje

Cena za jednotlivé látky se liší podle daného druhu. Standardně se určuje podle jednoho běžného metru a většinou nepřekročí hranici dvě stě korun. Pokud si však nejste jisti rozměry či samotnou volbou materiálu a barvy, nebojte se obrátit na zkušené profesionály.

Jasno byste však měli mít ve svých záměrech. Pokud je dokážete správě definovat, odborníci vám jistě fundovaně poradí.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.