Skvělé tipy

Kancelářské židle? Musí být pohodlné i stabilní

Kancelářské židle musí být zejména pohodlné a ve firmě je jich třeba hned několik. Židle do kanceláře by měly být nastavitelné a každý zaměstnanec by měl mít svou.

Dlouhodobé sezení a krčení se u počítačové obrazovky je velice úmorné. Pohodlné židle do kanceláře zaměstnancům práci zpříjemní a mají velký vliv na jejich výkon. Kancelářské židle by měly být výškově nastavitelné, ergonomicky tvarované, velmi pohodlné, vybaveny nastavitelnými opěrkami na ruce i s podepřením hlavy. Nesmí chybět ani kolečka pro snadné překonání vzdálenosti třeba mezi psacím stolem, policemi a kontejnerem se šanony.

Síťované kancelářské židle

V létě vám budou zaměstnanci vděčni za židle síťované. Právě síťované kancelářské židle jsou prodyšnější než kožené kancelářské židle a nebudete se na nich potit. Oproti židlím koženým a židlím s nepropustnou tkaninou je síťka velmi prodyšná a zajišťuje dobré větrání. V létě budete mít jinak propocené halenky a košile. Síťovaná židle bude více komfortní, když bude mít bederní opěrky pro správnou polohu bederní páteře během sezení. Každý zaměstnanec, který sedí pohodlně, se nebude muset na židli vrtět a při pohodlném sezení zvládne mnohem více práce. Pohodlné kancelářské židle vybírejte nastavitelné, ergonomické a ne jen podle ceny.

Pohodlné kancelářské židle a kancelářská křesla

Kancelář vedoucího pracovníka, manažera nebo ředitele musí být i dostatečně reprezentativní. Punc luxusu jí dodá kancelářské křeslo. Je větší, robustnější, pohodlnější, výškově nastavitelné a s možností houpání. U křesla lze nastavit výška sedáku i výšku opěrky zad. Pro větší pohodlí jsou křesla opatřena pohodlnými područkami a opěrkou hlavy. Bederní opěrka je součástí nebo ji lze ke křeslu pořídit zvlášť. Nejoblíbenější jsou kožená křesla nebo křesla z ekokůže se snadnější údržbou. Stačí je jen otřít vlhkým hadříkem. Ke kancelářskému křeslu zvolte vhodný pracovní stůl, který bude hladit vzhledově i prakticky. Pracovní stůl má mít i šuplíky a skříňky.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Reklama

Ráda sportujete a chcete mít své zdraví pod kontrolou? Moderní hodinky Apple Watch se stanou vašim osobním strážcem!

Chcete si s partnerem dopřát odpočinek v pohodlí vašeho domova? Nechte si postavit kvalitní infrasaunu pro dva od českého výrobce Saunasystem.

Atraktivní kusové závěsy; za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije