Skvělé tipy

Kancelářské židle? Musí být pohodlné i stabilní

Kancelářské židle musí být zejména pohodlné a ve firmě je jich třeba hned několik. Židle do kanceláře by měly být nastavitelné a každý zaměstnanec by měl mít svou.

Dlouhodobé sezení a krčení se u počítačové obrazovky je velice úmorné. Pohodlné židle do kanceláře zaměstnancům práci zpříjemní a mají velký vliv na jejich výkon. Kancelářské židle by měly být výškově nastavitelné, ergonomicky tvarované, velmi pohodlné, vybaveny nastavitelnými opěrkami na ruce i s podepřením hlavy. Nesmí chybět ani kolečka pro snadné překonání vzdálenosti třeba mezi psacím stolem, policemi a kontejnerem se šanony.

Síťované kancelářské židle

V létě vám budou zaměstnanci vděčni za židle síťované. Právě síťované kancelářské židle jsou prodyšnější než kožené kancelářské židle a nebudete se na nich potit. Oproti židlím koženým a židlím s nepropustnou tkaninou je síťka velmi prodyšná a zajišťuje dobré větrání. V létě budete mít jinak propocené halenky a košile. Síťovaná židle bude více komfortní, když bude mít bederní opěrky pro správnou polohu bederní páteře během sezení. Každý zaměstnanec, který sedí pohodlně, se nebude muset na židli vrtět a při pohodlném sezení zvládne mnohem více práce. Pohodlné kancelářské židle vybírejte nastavitelné, ergonomické a ne jen podle ceny.

Pohodlné kancelářské židle a kancelářská křesla

Kancelář vedoucího pracovníka, manažera nebo ředitele musí být i dostatečně reprezentativní. Punc luxusu jí dodá kancelářské křeslo. Je větší, robustnější, pohodlnější, výškově nastavitelné a s možností houpání. U křesla lze nastavit výška sedáku i výšku opěrky zad. Pro větší pohodlí jsou křesla opatřena pohodlnými područkami a opěrkou hlavy. Bederní opěrka je součástí nebo ji lze ke křeslu pořídit zvlášť. Nejoblíbenější jsou kožená křesla nebo křesla z ekokůže se snadnější údržbou. Stačí je jen otřít vlhkým hadříkem. Ke kancelářskému křeslu zvolte vhodný pracovní stůl, který bude hladit vzhledově i prakticky. Pracovní stůl má mít i šuplíky a skříňky.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.