Kurzy lyžování v Krkonoších pro děti i dospělé jsou super dárek!

Příznivci zimního počasí se nemusí spokojit jen s procházkami zasněženou krajinou. Skvělým tipem pro strávení volného času je pobyt na českých horách. Rozhýbejte svoje tělo a zajistěte si kurzy lyžování ve Skiresortu Černá hora – Pec! Říkáte si, co od takového pobytu očekávat? Zajištění komfortního ubytování, půjčovny sportovního vybavení, servis lyží i snowboardů či dětský koutek jsou samozřejmostí.

Sportovní zážitky na horách

Naplánujte si dovolenou v největším českém pohoří a připojte k tomu kurz lyžování Jánské lázně. Naučíte se nejen lyžovat, ale také si užijete spoustu legrace. Pokud patříte mezi zdatné sportovce, je vám k dispozici půjčovna lyží a snowboardů. V podstatě se nemusíte o nic starat. Stačí si sbalit hřejivé oblečení a dobrou náladu!

Pohyb na čerstvém vzduchu je lék

Vytáhněte své ratolesti od počítače a svěřte je do rukou zkušených instruktorů. Kurz lyžování pro děti je prima tipem na dárek. Určitě se jim tato aktivita ihned zalíbí. Profesionální tým ETC SPORT najdete ve Skiresortu Černá hora – Pec, v Janských Lázních a ve Svobodě nad Úpou. Kurz lyžování pro nejmenší probíhá v KIDS parku, jenž je opatřen pojízdným kobercem, provázkovými vleky, slalomem zvířátek a pojezdy.

Dejte si pořádně do těla!

Pokud si myslíte, že jste úplné poleno a nemáte sportovního ducha, i přesto se naučíte lyžovat. Instruktoři se věnují začátečníkům skupinově i privátně. Díky zkušenostem učitelů získáte jistotu na lyžích i snowboardu. Své dovednosti vyzkoušíte na snadných i náročnějších terénech i mezi branami. Na kurz lyžování pro dospělé budete dlouho vzpomínat. Dovolená v Krkonoších je určena pro všechny, kteří si chtějí užít zimní radovánky na maximum. Kurzy pro děti a dospělé půjčovna snowboardů i lyží, dětský koutek, servis vybavení a dechberoucí horská krajina v plné parádě uspokojí i nejnáročnějšího návštěvníka.

Publikováno: 30. 11. 2018

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková

Tagy: kurzy lyžování krkonoše