Nezařazené

Podnikání z domu v době (po)koronavirové: Zřiďte si virtuální kancelář!

Události posledních měsíců zamíchaly karty napříč mnoha obory. Pandemie, respektive vládní opatření změnila život statisícům lidí a spousta firem byla donucena k extrémně rychlé změně celkové koncepce podnikání. Možná je to i váš případ a z určitých důvodů zvažujete práci z domu. Ale co s kanceláří, na jejíž adrese máte zapsáno sídlo firmy? Máte možnost ji změnit a mít v obchodním rejstříku adresu svého bydliště. Anebo si řiďte virtuální kancelář a usídlete se v Praze – tedy jen oficiálně, ne fyzicky.

Virtuální kancelář šetří vaši kapsu

Pronájem kanceláře může firemní rozpočet výrazně zatížit. A je to právě virtuální kancelář, která představuje ideální kompromis pro každého, kdo může pracovat i z domova a zároveň potřebuje sídlo firmy v Praze.

O co se jedná? Virtuální kancelář je místo, které navštívíte pouze na základě předchozí rezervace – pronájem zasedací místností lze dle potřeby využívat pro setkání s klienty apod. Současně bude k dispozici i jiným subjektům, jež na dané adrese také sídlí. A právě díky sdíleným nákladům je pronájem velmi levný (začíná na několika stech korunách).

Nedílnou součástí služby bývají administrativní služby v podobě běžné kancelářské činnosti – vyřizování telefonátů, přeposílání korespondence, ale také marketingové či jiné služby a případně i zastupování před úřady. Platit však budete pouze za to, co skutečně využijete.

Reprezentativní adresa pro každého

Další podstatnou výhodou virtuální kanceláře a sídla firmy v Praze je prestiž. V očích mnoha zákazníků a obchodních partnerů bude vaše společnost působit solidním dojmem. Mimo to nebudete stresovat z úřední šikany – v metropoli je mnohem nižší šance, že si v rámci namátkové kontroly vyberou právě vás.

A kdo nabízí virtuální kancelář a sídlo firmy v Praze za nejlepší poměr ceny a kvality služeb? Důvěřujte Kancelářskému centru, jehož tým se v oboru pohybuje celou dekádu. Více se dozvíte na kancelarske-centrum.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Reklama

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Domácí vířivky Aquavia Spa budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.