Domů » Podnikání z domu v době (po)koronavirové: Zřiďte si virtuální kancelář!
Nezařazené

Podnikání z domu v době (po)koronavirové: Zřiďte si virtuální kancelář!

Události posledních měsíců zamíchaly karty napříč mnoha obory. Pandemie, respektive vládní opatření změnila život statisícům lidí a spousta firem byla donucena k extrémně rychlé změně celkové koncepce podnikání. Možná je to i váš případ a z určitých důvodů zvažujete práci z domu. Ale co s kanceláří, na jejíž adrese máte zapsáno sídlo firmy? Máte možnost ji změnit a mít v obchodním rejstříku adresu svého bydliště. Anebo si řiďte virtuální kancelář a usídlete se v Praze – tedy jen oficiálně, ne fyzicky.

Virtuální kancelář šetří vaši kapsu

Pronájem kanceláře může firemní rozpočet výrazně zatížit. A je to právě virtuální kancelář, která představuje ideální kompromis pro každého, kdo může pracovat i z domova a zároveň potřebuje sídlo firmy v Praze.

O co se jedná? Virtuální kancelář je místo, které navštívíte pouze na základě předchozí rezervace – pronájem zasedací místností lze dle potřeby využívat pro setkání s klienty apod. Současně bude k dispozici i jiným subjektům, jež na dané adrese také sídlí. A právě díky sdíleným nákladům je pronájem velmi levný (začíná na několika stech korunách).

Nedílnou součástí služby bývají administrativní služby v podobě běžné kancelářské činnosti – vyřizování telefonátů, přeposílání korespondence, ale také marketingové či jiné služby a případně i zastupování před úřady. Platit však budete pouze za to, co skutečně využijete.

Reprezentativní adresa pro každého

Další podstatnou výhodou virtuální kanceláře a sídla firmy v Praze je prestiž. V očích mnoha zákazníků a obchodních partnerů bude vaše společnost působit solidním dojmem. Mimo to nebudete stresovat z úřední šikany – v metropoli je mnohem nižší šance, že si v rámci namátkové kontroly vyberou právě vás.

A kdo nabízí virtuální kancelář a sídlo firmy v Praze za nejlepší poměr ceny a kvality služeb? Důvěřujte Kancelářskému centru, jehož tým se v oboru pohybuje celou dekádu. Více se dozvíte na kancelarske-centrum.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.