Podnikání z domu v době (po)koronavirové: Zřiďte si virtuální kancelář!

Události posledních měsíců zamíchaly karty napříč mnoha obory. Pandemie, respektive vládní opatření změnila život statisícům lidí a spousta firem byla donucena k extrémně rychlé změně celkové koncepce podnikání. Možná je to i váš případ a z určitých důvodů zvažujete práci z domu. Ale co s kanceláří, na jejíž adrese máte zapsáno sídlo firmy? Máte možnost ji změnit a mít v obchodním rejstříku adresu svého bydliště. Anebo si řiďte virtuální kancelář a usídlete se v Praze – tedy jen oficiálně, ne fyzicky.

Virtuální kancelář šetří vaši kapsu

Pronájem kanceláře může firemní rozpočet výrazně zatížit. A je to právě virtuální kancelář, která představuje ideální kompromis pro každého, kdo může pracovat i z domova a zároveň potřebuje sídlo firmy v Praze. O co se jedná? Virtuální kancelář je místo, které navštívíte pouze na základě předchozí rezervace – pronájem zasedací místností lze dle potřeby využívat pro setkání s klienty apod. Současně bude k dispozici i jiným subjektům, jež na dané adrese také sídlí. A právě díky sdíleným nákladům je pronájem velmi levný (začíná na několika stech korunách). Nedílnou součástí služby bývají administrativní služby v podobě běžné kancelářské činnosti – vyřizování telefonátů, přeposílání korespondence, ale také marketingové či jiné služby a případně i zastupování před úřady. Platit však budete pouze za to, co skutečně využijete.

Reprezentativní adresa pro každého

Další podstatnou výhodou virtuální kanceláře a sídla firmy v Praze je prestiž. V očích mnoha zákazníků a obchodních partnerů bude vaše společnost působit solidním dojmem. Mimo to nebudete stresovat z úřední šikany – v metropoli je mnohem nižší šance, že si v rámci namátkové kontroly vyberou právě vás. A kdo nabízí virtuální kancelář a sídlo firmy v Praze za nejlepší poměr ceny a kvality služeb? Důvěřujte Kancelářskému centru, jehož tým se v oboru pohybuje celou dekádu. Více se dozvíte na kancelarske-centrum.cz.

Publikováno: 08. 05. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková