Proč si pořídit právě crossbody kabelku?

Asi každá žena má víc než jednu kabelku. A pokud vám chybí crossbody kabelka, je to obrovská chyba. Takovou kabelku je totiž moc prospěšné mít po ruce. Na trhu je jich k dostání opravdu nespočet druhů, růžných stylů, barev a modelů. Takových dámských kabelek není nikdy dost. A právě kabelky crossbody mají zcela určitě něco do sebe. Jakmile jednou poznáte výhody crossbody kabelky, může se totiž velice snadno stát, že už nikdy žádnou jinou nebudete chtít nosit. Podívejte se na pár dobrých důvodů, pro které stojí za to si pořídit právě crossbody kabelku.

Pádné důvody, proč si pořídit crossbody kabelku

Žena bez dámské kabelky, to prostě dost dobře nejde. Tyto praktické kožené kabelky k nám patří, jako slunce k nebi nebo pláž k moři. Tyto praktické kabelky s dlouhým popruhem vám rozhodně udělají radost. Pokud si koupíte novou crossbody kabelku, zcela jistě zanedlouho propadnete pohodlnému crossbody stylu, kdy máte volné ruce, a přesto kabelka vám nesklouzává z ramene. To jsou první dost pádné důvody, proč stojí za to pořídit si crossbody kabelku. Kabelku crossbody si zamilujete okamžitě, jakmile si ji poprvé vyzkoušíte. Nosí se křížem přes tělo, máte volné ruce, přesto svou kabelku máte neustále u sebe, když nakupujete, nebo jste na párty.

Stylová crossbody kabelka

Crossbody kabelky jsou velice přitažlivé na pohled, především díky popruhu přes tělo. Můžete si vybrat kabelku s výrazným či úzkým popruhem, nebo s řetízkem, vždycky bude vypadat dobře. Hravě díky ní doplníte úplně každý vámi zvolený outfit a dodáte mu mnohem větší šmrnc. Crossbody kabelka je velmi přizpůsobivá. Velkým důvodem, proč se nechat přesvědčit ke koupi crossbody kabelky, je její naprostá přizpůsobivost. Crossbody kabelky jsou většinou menší, decentní a nikdy vám nepřekáží. Můžete s ní vyrazit na koncert oblíbené skupiny, vzít si ji na rande, na nákupy na farmářských trzích či na toulky po hradech a zámcích.

Publikováno: 12. 10. 2018

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková

Tagy: crossbody kabelka | proč crossbody kabelku