Pronájem party stanů: Flexibilní řešení pro vaše soukromé i firemní akce

Ať už plánujete oslavu či firemní event, party stany přijdou vhod. Jde o praktické řešení, jak zajistit zázemí pro hosty, a to i v případě nepříznivého počasí. Vybírat můžete z nůžkových a trubkových stanů, jejich montáž je snadná, přičemž jsou velmi praktické.

Praktické a snadné řešení

Pronájem party stanů je vhodný pro všechny, kteří pořádají venkovní akce a nechtějí být závislí na počasí. Stan poskytuje hostům ochranu před deštěm, sluncem nebo větrem a zároveň vytváří příjemný prostor pro společenské akce. Díky pronájmu stanu se také nemusíte starat o jeho údržbu, skladování a transport, což je velmi praktické a úsporné. Využít navíc můžete i služby montáže a demontáže, máte to tak zcela bez starostí.

Nůžkové stany

Nůžkové stany jsou moderní zastřešovací systém, který je navržen pro rychlou a snadnou montáž a demontáž. Díky nůžkové konstrukci je stan velmi variabilní a lze ho snadno přizpůsobit různým potřebám a prostorám. V nabídce přitom najdete různé rozměry, stačí si tak vybrat, co vyhoví vašim potřebám. Navíc stany můžete různě spojit a vytvořit tak větší plochu. Skvěle se hodí pro různé venkovní akce, například oslavy, různé party nebo sportovní akce.


Trubkové stany

Trubkové stany jsou také vhodnou variantou pro různé společenské akce a oslavy. Jsou velmi variabilní a lze je využít jako společenskou místnost, venkovní kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek nebo jako zastřešení venkovního pódia. Konstrukce je pevná a odolná – vyrobena z ocelových trubek a plachty z PVC materiálů. K dispozici jsou také různé doplňky jako závažové desky, kolíky, osvětlení a stojany na odpadkové pytle.

Pokud plánujete venkovní akci a potřebujete zázemí pro hosty, neváhejte využít pronájem party stanů od AZ Rent. Nezaskočí vás tak jakékoli počasí a můžete si event užít naplno.

Publikováno: 30. 04. 2023

Kategorie: Lifestyle

Autor: Ema Nováková