Domů » Tipy na dárky pro ženy
Skvělé tipy

Tipy na dárky pro ženy

Sháníte vhodnou inspiraci pro dárek pro ženu? Pojďte se s námi podívat na přehledný seznam toho, co potěší skutečně každou dceru, maminku, babičku, nebo třeba kolegyni v práci. Přichystali jsme si pro vás tipy v mnoha cenových relacích. Jdeme na to!

Kvalitní hřejivý župan

Ženám bývá často po koupání chladno. Utírání pokožky ručníkem jen navíc podle některých dermatologů nevhodné pro naši kůži, jelikož tím odstraňujeme ochrannou lipidovou vrstvu, kterou jsme již narušili horkou sprchou. Řešení se nabízí ihned: kvalitní župan dovoluje tělu volně oschnout, zatímco tělo příjemně zahřívá. Luxusní dámský župan by tak neměl chybět v žádné koupelně stejně jako koupelnová předložka.

Vhodný bytový textil

Jsou to ponejvíce ženy, kdo se věnuje bytovému designu a navrhování podoby domácnosti. Proto vždy potěší, když se jim splní sen v podobě malých dekorativních polštářků, ubrusů, nebo třeba překrásného přehozu na postel. Zjistěte, jaké barvy a materiály si žena přeje, a máte skvělý dárek.

Zdroj energie pro telefon

Dnešní mobilní přístroje jsou bohužel velmi rychle vybité. Poté je těžké používat navigaci, chatovací okénka, nebo užitečné aplikace, které v mobilu nosíme. Aby se tento problém ženě vyhnul, pořiďte jí zdroj energie pro její telefon. Powerbanky jsou malé a kompaktní, ale zároveň výkonné. Nabízí tak řešení pro vybitý telefon i pro případ, že se žena nachází mimo možnost vložit svůj telefon na klasickou nabíječku.

Kosmetika

Každou ženu potěší kosmetika. Nejvíce pak ta, kterou velmi ráda sama používá. Zkuste se zeptat na vhodnou značku, sondujte, jaké řady kosmetiky používá. Budete shánět přípravky k péči o vlasy? Nebo se raději pustíte do výběru vhodné pleťové péče?

Parfém

Parfém je dárek, se kterým se blýsknete. Vždy by se ale mělo jednat o značku, kterou žena ráda používá. Nikdy se nepouštějte do koupě levných napodobenin. Nevydrží vonět ani chvíli a mají zcela jinou vůni.

Už víte, čím uděláte ženě největší radost?

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.