Velký výběr stropních svítidel na e-light.cz

Výběr stropních svítidel může být trochu oříšek, především v případě, že se touto skutečností zaobíráme poprvé. Možná nám to na první pohled může přijít jako snadný úkol, postupem času si však uvědomujeme, že by se nám hodilo ještě jedno světlo tady a druhé tam. Stropní svítidlo je pro každou místnost svým způsobem specifické, některé svítí více, jiné méně a nám bude pouze ku prospěchu, když se o jejich použití dozvíme něco dříve, než necháme rozvody připravit k instalaci.

Světla do koupelny

Koupelna není pouze místem, kde se potřebujeme osprchovat po dlouhém dni a proto si zaslouží zvláštní pozornost. Je to místo, kde se spousta žen ráno líčí. K tomu potřebuje přirozené světlo. Nejlepším řešením jsou podhledová stropní svítidla, která budou rozmístěna po stropě koupelně. Vzhledem k tomu, že tento typ světla dokáže být poměrně intenzivní, není jich potřeba příliš mnoho. Dalším příjemným osvětlením je podhledové světlo, které bude umístěno přímo nad sprchou a bude mít svůj vlastní vypínač. Tímto světlem si při sprchování dokážete navodit příjemnou odpočinkovou atmosféru a zároveň nebudete muset svítit všude. Posledním světlem, za které budete při pobývání ve svém obydlí vděčni, je tlumené světlo například v zrcadle, které posvítí například na mytí rukou uprostřed noci. Nikdo přece nestojí o prudký náraz světla do očí ať už při nočním probuzení, nebo brzo ráno.

Klasická světla a lustry

Kromě podhledových modernějších světel můžete samozřejmě zvolit také klasická světla, která jsou přivrtána ke stropu. Další variantou jsou lustry, u kterých dokážete nejen ovlivňovat vzdálenost od stropu, pokud vyberete taková s pohyblivou šňůrou. Umí také krásně prozářit interiér svým vzhledem. Umí být industriální v podobě žárovky, anebo prudce designové, ozvláštněné různými tvary a barvami. Široký výběr všech stropních svítidel nabízí e-light.cz. Neváhejte a vyberte si vše, co k pohodlnému svícení potřebujete.

Publikováno: 27. 02. 2023 / Aktualizováno: 31. 08. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Ema Nováková