Zabavte ty nejmenší. Hitem jsou dřevěné závěsné hračky na hrazdičku

Svět je dnes doslova přehračkován. Obklopují nás nekvalitní hračky, které nevydrží, rychle se porouchají, bývají z neekologických materiálů a často mohou být dokonce pro děti nebezpečně. Dítě nepotřebuje stovky hraček. Vystačí si s několika kvalitními, které pomáhají k jeho rozvoji, ať již motorickému či kreativnímu. A je na nás rodičích takové hračky vybírat již od narození. K výbavě novorozence patří rozhodně i první hračky pro dítě. Okolí nám obvykle čile, i když ne zrovna chytře přispívá. Metrový plyšový medvěd, chodící plastový dinosaurus, dokonce napodobenina kytary se strunami – to je jen pár hraček, u kterých se snažíme zakrýt šokovaný výraz, když je našemu čerstvému novorozenci dávají babičky, tetičky, sousedky… A byt se nám plní hračkami, které nechceme a naše dítě si s nimi možná nikdy ani nebude hrát. K nákupu hraček je nutné od narození přistupovat s rozmyslem, též s myšlenkou na přírodu. Ano, i novorozenec potřebuje hračku. Ale chytře vybranou. Takvou jsou například dřevěné závěsné hračky na hrazdičku. Koupíte je pod českou značkou O My Dear. Jde o hračky certifikované od 0 let.

Dřevěná hrazdička pro miminka od O My Dear je skvělým pomocníkem pro rodiče novorozenců

Nejmenší děti v ruce neudrží hračku, a tak je ideální jim na hrazdičku hračku pověsit. O My Dear nabízí tedy nejen dřevěné závěsné hračky, ale i bezpečné dřevěné hrazdičky, pod kterými dítě leží a užívá si svoji první hru s pověšenými hračkami z nádherného dřeva ve velice vkusném a moderním designu. Hrazdička s dřevěnými hračkami by měla být první hračkou, kterou vaše děťátko dostane. A užije si ji dlouho. S hrazdičkou a závěsnými hračkami si vyhrají nejen novorozenci. Aktivně si s ní hrají též batolata, ale třeba i předškoláci či mladší školáci. Ti si ji přetvoří k obrazu svému a obvykle z hrazdiček vznikají garáže, ministany pro indiány, či je holčičky použijí stejně jako dříve jejich maminky, pro svoji panenku-miminko.

Vynikající hračkou jsou též kolotoče nad postýlku

Dětský kolotoč nad postýlku je více než jen pouhá hračka. Je to pomocník pro rodiče. Děťátko umí takový kolotoč zabavit i uspat. Kolotoče nad postýlku se prodávají dost často přezdobené, kýčové a z plastu. O My Dear opět nabízí mnohem vkusnější a přírodní alternativu. Držák je z bukového dřeva a pověšené komponenty jsou ze 100% merino plsti certifikované i pro děti do 3 let. Z plastu je pouze strojek. Vybrat si lze natahovací s jednou melodií, elektrický s rotací, či elektrický s 12 melodiemi.

Publikováno: 16. 11. 2021

Kategorie: Rodina

Autor: Ema Nováková