Domů » Zájezd na fotbalový zápas: Lepší dárek pro muže neexistuje!
Skvělé tipy

Zájezd na fotbalový zápas: Lepší dárek pro muže neexistuje!

Bydlíte v domácnosti s mužem, který miluje fotbal? Pokud jeho vášeň sdílíte společně s ním, pak pro vás bude tento článek perfektní inspirací na společně strávené chvíle. Ale neměla byste přestávat číst ani v případě, že na čutání do mičudy příliš nejste. Prozradíme vám, jakým dárkem svého partnera dokonale dojmete… Připravte se, pozor, TEĎ! Už jste slyšela o fotbalových zájezdech?

Chodit na zápasy krajského přeboru je jistě prima. Ale srovnávat atmosféru téměř prázdného stadionu, kterému by navíc prospěla rekonstrukce, s fotbalovými svatostánky, kde pravidelně kopou do míče nejlepší fotbalisté světa. To je zkrátka nesrovnatelné. A teď si představte, že svému partnerovi darujete vstupenky na Real Madrid. Jak se asi bude tvářit? Nejdříve zkontroluje, jestli jsou pravé a pak se na vás samou láskou vrhne. Slabším povahám hrozí infarkt 🙂

Vidět na vlastní oči nejznámější kluby a nasávat atmosféru světoznámých stadionů, to je něco, o čem sní každý milovník sportu. Ale teď to podstatné pro vás – kde levné lístky na fotbal seženete?

Najdete je v nabídkách specializovaných cestovních kanceláří, které nabízí samostatní vstupenky i celé zájezdy. Druhou možnost oceníte v případě, že nechcete cestovat vlastním vozem. V rámci zájezdu je zahrnuta doprava moderním klimatizovaným autobusem až na místo a veškeré doprovodné služby.

A na koho se obrátit konkrétně? Nejznámější sportovní cestovkou je FotbalTour.cz, díky které se na špičkový fotbal dostaly desítky tisíc fanoušků. Nabídka lístků a fotbalových zájezdů je neuvěřitelně pestrá a najdete v ní zápasy německé Bundesligy, anglické Premier League, španělské Primera Division a dalších prestižních lig a turnajů. Je z čeho si vybírat, tak neváhejte a darujte svému fotbalovému maniakovi ten nejlepší sportovní zážitek v životě!

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.