Skvělé tipy

Zájezd na fotbalový zápas: Lepší dárek pro muže neexistuje!

Bydlíte v domácnosti s mužem, který miluje fotbal? Pokud jeho vášeň sdílíte společně s ním, pak pro vás bude tento článek perfektní inspirací na společně strávené chvíle. Ale neměla byste přestávat číst ani v případě, že na čutání do mičudy příliš nejste. Prozradíme vám, jakým dárkem svého partnera dokonale dojmete… Připravte se, pozor, TEĎ! Už jste slyšela o fotbalových zájezdech?

Chodit na zápasy krajského přeboru je jistě prima. Ale srovnávat atmosféru téměř prázdného stadionu, kterému by navíc prospěla rekonstrukce, s fotbalovými svatostánky, kde pravidelně kopou do míče nejlepší fotbalisté světa. To je zkrátka nesrovnatelné. A teď si představte, že svému partnerovi darujete vstupenky na Real Madrid. Jak se asi bude tvářit? Nejdříve zkontroluje, jestli jsou pravé a pak se na vás samou láskou vrhne. Slabším povahám hrozí infarkt 🙂

Vidět na vlastní oči nejznámější kluby a nasávat atmosféru světoznámých stadionů, to je něco, o čem sní každý milovník sportu. Ale teď to podstatné pro vás – kde levné lístky na fotbal seženete?

Najdete je v nabídkách specializovaných cestovních kanceláří, které nabízí samostatní vstupenky i celé zájezdy. Druhou možnost oceníte v případě, že nechcete cestovat vlastním vozem. V rámci zájezdu je zahrnuta doprava moderním klimatizovaným autobusem až na místo a veškeré doprovodné služby.

A na koho se obrátit konkrétně? Nejznámější sportovní cestovkou je FotbalTour.cz, díky které se na špičkový fotbal dostaly desítky tisíc fanoušků. Nabídka lístků a fotbalových zájezdů je neuvěřitelně pestrá a najdete v ní zápasy německé Bundesligy, anglické Premier League, španělské Primera Division a dalších prestižních lig a turnajů. Je z čeho si vybírat, tak neváhejte a darujte svému fotbalovému maniakovi ten nejlepší sportovní zážitek v životě!

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.