Zajistěte svému pozáručnímu kávovaru odborný servis

Kávovar

Kdo se rád nechá hýčkat, chuť kávy jako z kavárny si užívá i doma každý den. Dopřejte svému kávovaru pozáruční servis a zajistěte mu delší životnost.

Co určuje chuť kávy

Na kvalitu připravené kávy má přímý vliv nejen výběr vhodných kávových zrn, ale také samotná kvalita přístroje. Moderní kávovary jsou vybaveny automatickým čištěním a indikátory, které nám říkají, jakou údržbu přístroj vyžaduje. Doporučujeme těmto výzvám naslouchat a provádět požadované postupy dle požadavků přístroje v souladu s návodem k obsluze. Jednak si budete moci vychutnat chuť své oblíbené kávy každý den ve vysoké kvalitě, a navíc předejdete možnému poškození přístroje nebo jeho zanesení. V takovém případě jsou pak opravy kávovarů finančně náročné a mnohdy jsou i neopravitelné.

Na jaký servis se obrátit?

Pro pravidelný servis kávovarů se obraťte na naše techniky, kteří si v Plzni a okolí kávovar u vás zdarma a v dohodnutém čase vyzvednou, popřípadě je možné kávovar zaslat kurýrem.

Servis kávovarů zahrnuje čištění jednotlivých komponent, seřízení nebo výměnu mlecích kamenů, výměnu těsnění, nastavení dávkovače kávy, odvápnění, čištění difuzoru od kávové sedliny a kávového oleje, kontrolu tlaku a těsnosti vodní soustavy.

V případě poruchy napojíme kávovar zdarma na diagnostiku a po zjištění závad vás budeme obratem i s cenovou nabídkou kontaktovat. Záleží na vás, zda si u nás kávovar necháte opravit, nebo vám jej vrátíme v původním stavu zpět. Opravy provádíme do 3 dnů.

Nabízíme kvalitní kávovary za výhodné ceny

Pokud se kávovar z finančních důvodů nevyplatí opravovat, nebo nechcete utrácet za drahé přístroje, můžete si vybrat z naší nabídky zánovních kávovarů s minimálně roční zárukou, případně repasované modely. S výběrem kávovaru vám pomohou naši specialisté přímo na pobočce ve Zbůchu u Plzně.

Publikováno: 19. 01. 2023

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková