Domů » Čas nezastavíš. Ale můžeš ho mít pod kontrolou!
Móda & krása

Čas nezastavíš. Ale můžeš ho mít pod kontrolou!

Úsloví “čas letí jako bláznivý” v našich končinách zdomácnělo. Čas nemůžeme ani zastavit ani zpomalit, můžeme ho jenom měřit. Od přesýpacích a slunečních hodin se člověk posunul k velice přesným hodinovým strojkům, které nám slouží každý den.

Luxusní hodinky

Náramkové hodinky jsou praktická věc. Ale jaké vybrat, aby byly spolehlivé a vydržely každodenní nošení po dlouhá léta? Ideální je zvolit některou z prověřených značek, které už kvalitu svých produktů prokázaly. Domovinou většiny nejpřesnějších strojků je Švýcarsko. Musíme počítat s poněkud vyšším vydáním při jejich pořízení, ale investice do luxusních hodinek se určitě vyplatí.

Nepřeberné množství stylů

Líbí se vám hodinky s velkým ciferníkem? Nebo si naopak potrpíte na minimalismus? Pánské hodinky mohou být v leteckém, jachtařském či sportovním stylu, mohou mít mechanický nátah, quartz nebo hybridní pohon. Pánové také jistě ocení odolný materiál, ze kterého je vyrobeno pouzdro. Používá se ocel, titan, karbon, keramika a různé druhy povrchových úprav. Dámské hodinky se také vyznačují kvalitním materiálem a stejně jako u pánských modelů jsou v nabídce různá designová provedení od stříbra přes bílé, žluté a růžové zlato až po diamantové osazení. Navíc ještě můžeme vybírat z široké škály řemínků, jako jsou kožené, celokovové, ale i keramické nebo titanové.

Oblíbené značky

Společnost TAG HEUER ze Švýcarska si vydobyla přední místo mezi výrobci pánských hodinek. Cena se pohybuje mezi 35.000 a 200.000 Kč, ovšem nejsou výjimkou ani luxusní hodinky za 450.000 Kč. V nabídce je opravdu bohatý výběr materiálů, provedení, typů pohonu i povrchových úprav. Mezi dámami se stala poslední dobou populární značka Chopard, jejíž tváří je Julia Roberts. Dámské hodinky této značky lze zakoupit od 110.000 Kč a ceny šplhají až do jednoho milionu. Nekupujete si však jen výrobek, který přetrvá věky a jednou ho zdědí vaši vnuci, ale také tím vyjadřujete životní postoj. Luxusní hodinky jsou proklamací vašeho unikátního stylu.

Úžasný dárek

Umíte si přestavit překvapení a obrovskou radost, kterou uděláte darovanými luxusními hodinkami někomu blízkému? Jde o dárek trvalé hodnoty, který vašim milovaným bude každou minutu připomínat, co všechno pro vás znamenají. A to je k nezaplacení.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.