Čas nezastavíš. Ale můžeš ho mít pod kontrolou!

Úsloví "čas letí jako bláznivý" v našich končinách zdomácnělo. Čas nemůžeme ani zastavit ani zpomalit, můžeme ho jenom měřit. Od přesýpacích a slunečních hodin se člověk posunul k velice přesným hodinovým strojkům, které nám slouží každý den.

Luxusní hodinky

Náramkové hodinky jsou praktická věc. Ale jaké vybrat, aby byly spolehlivé a vydržely každodenní nošení po dlouhá léta? Ideální je zvolit některou z prověřených značek, které už kvalitu svých produktů prokázaly. Domovinou většiny nejpřesnějších strojků je Švýcarsko. Musíme počítat s poněkud vyšším vydáním při jejich pořízení, ale investice do luxusních hodinek se určitě vyplatí.

Nepřeberné množství stylů

Líbí se vám hodinky s velkým ciferníkem? Nebo si naopak potrpíte na minimalismus? Pánské hodinky mohou být v leteckém, jachtařském či sportovním stylu, mohou mít mechanický nátah, quartz nebo hybridní pohon. Pánové také jistě ocení odolný materiál, ze kterého je vyrobeno pouzdro. Používá se ocel, titan, karbon, keramika a různé druhy povrchových úprav. Dámské hodinky se také vyznačují kvalitním materiálem a stejně jako u pánských modelů jsou v nabídce různá designová provedení od stříbra přes bílé, žluté a růžové zlato až po diamantové osazení. Navíc ještě můžeme vybírat z široké škály řemínků, jako jsou kožené, celokovové, ale i keramické nebo titanové.

Oblíbené značky

Společnost TAG HEUER ze Švýcarska si vydobyla přední místo mezi výrobci pánských hodinek. Cena se pohybuje mezi 35.000 a 200.000 Kč, ovšem nejsou výjimkou ani luxusní hodinky za 450.000 Kč. V nabídce je opravdu bohatý výběr materiálů, provedení, typů pohonu i povrchových úprav. Mezi dámami se stala poslední dobou populární značka Chopard, jejíž tváří je Julia Roberts. Dámské hodinky této značky lze zakoupit od 110.000 Kč a ceny šplhají až do jednoho milionu. Nekupujete si však jen výrobek, který přetrvá věky a jednou ho zdědí vaši vnuci, ale také tím vyjadřujete životní postoj. Luxusní hodinky jsou proklamací vašeho unikátního stylu.

Úžasný dárek

Umíte si přestavit překvapení a obrovskou radost, kterou uděláte darovanými luxusními hodinkami někomu blízkému? Jde o dárek trvalé hodnoty, který vašim milovaným bude každou minutu připomínat, co všechno pro vás znamenají. A to je k nezaplacení.

Publikováno: 30. 06. 2021

Kategorie: Móda & trendy

Autor: Ema Nováková