Kde si půjčit dodávku? U Van2Go je to tak snadné!

Potřebujete převézt materiál na stavbu, nebo máte v plánu stěhování? Samozřejmě nechcete jezdit pořád dokola tam a zpátky osobním vozidlem, nabízí se daleko efektivnější řešení, a tím je mít k dispozici dodávku. Víme, že pořízení dodávky stojí nemalé peníze a mnozí by ji stejně využívali minimálně, ale nabízí se i mnohem levnější a jednodušší řešení - vozidlo si potřebnou dobu vypůjčit. Bojíte se vysoké ceny, nebo snad nízké kvality? Tento problém u půjčovny dodávek Van2Go řešit nemusíte. Spolehlivě a efektivně vám poradí se správným výběrem vozu tak, aby splňoval veškeré vaše požadavky.

Jakou dodávku zvolit?

Jeden z hlavních faktorů, který by vás měl zajímat před pronájmem, je, jaké vozidlo vlastně potřebujete a za jakým účelem bude využíváno. Chcete si udělat delší výlet s větším počtem lidí? Jako dostupné řešení se nabízí minibus, a v případě zájmu i s profesionálním řidičem. Nebo snad potřebujete přestěhovat nábytek do nového bydlení? Půjčovna Van2Go nabízí široký výběr dodávek vhodných právě pro tyto účely. V nabídce se nachází vozidla značky Opel, především modely typu Vivaro a Movano. Jestliže hledáte opravdu prostorný vůz, tak Movano valník vám poskytne plochu o velikosti 20 m³.

Jak probíhá vypůjčení dodávky?

Děláte si starosti s papírováním? To opravdu nemusíte, protože u Van2Go celý proces pronájmu probíhá rychle a zcela bez problémů. Objednávku dodávky jednoduše provedete na webových stránkách, kde si zvolíte vhodné vozidlo pro vaše potřeby, vyplníte formulář a zaplatíte požadovanou částku. Platit můžete prostřednictvím karty, anebo převodem. Poté stačí se domluvit na čase a místě, kde dodávku převezmete. Van2Go nezajišťuje pouze pronájem dodávek Praha. Službu mohu využít také zákazníci z jiných koutů republiky - pro ně je k dispozici půjčovna dodávek Ostrava. Co ještě byste měli o pronájmu u Van2Go vědět? - Cenu se dozvíte ihned po vyplnění formuláře. - Pronájem dodávky má maximálně stanovenou lhůtu na 30 dní, ovšem po domluvě se nabízí možnost prodloužení vypůjčení. - Za malý příplatek vám půjčovna poskytne také vyšší havarijní pojištění, případně se postará o kompletní vyčištění vozidla.

Publikováno: 22. 07. 2021

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková