Bydlení

Nechte se zlákat bydlením na Žižkově! Projekt Byty u parku nabízí poslední volné jednotky!

Bydlet v centru dění se všemi službami na dosah? Rozhodně! Metrostav Development připravil pro milovníky metropolitního bydlení rezidenční projekt s jedenácti bytovými domy a celkovým počtem 272 bytových jednotek v oblasti horního Žižkova. Bytové domy přímo navazují na blízký park Židovské pece, který přináší novým obyvatelům možnost relaxace a sportovního vyžití v zeleni bez nutnosti každodenního dojíždění daleko za Prahu. K mání je navíc stále několik bytů, které budou dokončené v průběhu příštího roku!

Od 1+kk po 5+kk

Architekti studia Architecture Interior Project se zasadili o navržení jedenácti minimalistických bytových domů, které zapadají do reliéfu okolní krajiny a jsou v symbióze s blízkým parkem Židovské pece. Budovy jsou proto maximálně šestipodlažní a celkový počet bytů na prodej v Praze 3 je 272, s dispozicemi od 1+kk po 5+kk.

U variant 4+kk jsou byty ve standardním provedení nebo mezonetovém, což umožňuje oddělit schodištěm od zbytku bytu pracovnu nebo hostinský pokoj. Majitelé bytů mohou posedět na prostorném balkoně, lodžii, terase nebo předzahrádce. Ke všem bytům přináleží sklepní kóje k uskladnění sezónních nebo sportovních věcí.

Za sportem do blízkých parků

Právě sportovní věci se budou obzvláště hodit, protože blízké parky nabízejí kromě cyklotras nebo dráhy pro kolečkové brusle také sportoviště pro individuální nebo kolektivní sporty. Přátelé jistě ocení grilovačku na piknikových místech, děti naopak množství dětských hřišť s prolézačkami. Žižkov je zaslíbený sportu nejen v létě, kdy se mohou děti vykoupat na koupališti Pražačka, ale také v zimě, kdy se každoročně otevírá venkovní ledové kluziště pod žižkovskou věží.

Za kulturou i na pivo

Ale nejen milovníci sportu si najdou své. Bydlení v Praze na Žižkově si zamilují pokračovatelé Járy Cimrmana, který má v této čtvrti své divadlo nebo obdivovatelé nezávislé filmové tvorby, jejichž oblíbeným místem je kino Aero. Nadšenci vážné hudby a nevšedních kulturních zážitků jistě neodmítnou pozvání do Atria nebo divadla Ponec. Všichni ostatní jistě nepohrdnou sklenicí vychlazeného piva na některé z mnoha žižkovských zahrádek.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.