Domů » Repasované PC představují výhodnou a chytrou koupi
Skvělé tipy

Repasované PC představují výhodnou a chytrou koupi

V případě, že vám dosluhuje starý počítač či notebook, ale v době, kdy panuje krize v důsledku nového koronaviru, raději nechcete utrácet příliš mnoho peněz, je možné si pořídit repasované PC. Přinese vám to hned několik výhod.

Při koupi počítače ušetříte tisíce korun

V první řadě jsou repasované počítače a notebooky úsporným řešením. Zatímco výkonný počítač vás vyjde zpravidla na více než 10.000 Kč, ovšem častěji na mnohem více peněz, zánovní modely repasované herní na PC zakoupíte až o desítky procent levněji, a to při zachování stejné výkonnosti jako u dražších nových modelů.

Jak se na trh dostávají repasované počítače?

Nižší pořizovací cena je dána tím, že repasované počítače a notebooky nejsou zcela nové. To však neznamená, že by byly v nějak špatném stavu. Obvykle jde o modely, které dříve využívaly nějaké větší firmy, jež se ale rozhodly pro nákup nových počítačových sestav. Byly však v natolik dobrém stavu, že byla škoda je vyhodit a znehodnotit.

Specializované firmy repasovaný počítač zkontrolují, opraví případné nedostatky a příliš opotřebované díly, vyčistí celé zařízení a poté ho nabídnou k prodeji. Za cenu, díky níž je i vysoce výkonný notebook či stolní počítač dostupný prakticky komukoliv, a to i lidem, kteří nemají zrovna velké finanční rezervy.

Na každé repasované PC se vztahuje minimálně půlroční záruční lhůta, což je zákonnou podmínkou při prodeji tohoto typu zboží.

Prodej repasovaných PC

Špičkové repasované počítače a notebooky lze zakoupit na webových stránkách https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/. Najdete zde modely a značky od předních světových výrobců, které vám umožní používat počítač nejen k práci, ale i zábavě. Na kvalitním repasovaném PC se dají bez problémů hrát i náročnější hry, které vyžadují velký výkon zařízení.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.