Repasované PC představují výhodnou a chytrou koupi

V případě, že vám dosluhuje starý počítač či notebook, ale v době, kdy panuje krize v důsledku nového koronaviru, raději nechcete utrácet příliš mnoho peněz, je možné si pořídit repasované PC. Přinese vám to hned několik výhod.

Při koupi počítače ušetříte tisíce korun

V první řadě jsou repasované počítače a notebooky úsporným řešením. Zatímco výkonný počítač vás vyjde zpravidla na více než 10.000 Kč, ovšem častěji na mnohem více peněz, zánovní modely repasované herní na PC zakoupíte až o desítky procent levněji, a to při zachování stejné výkonnosti jako u dražších nových modelů.

Jak se na trh dostávají repasované počítače?

Nižší pořizovací cena je dána tím, že repasované počítače a notebooky nejsou zcela nové. To však neznamená, že by byly v nějak špatném stavu. Obvykle jde o modely, které dříve využívaly nějaké větší firmy, jež se ale rozhodly pro nákup nových počítačových sestav. Byly však v natolik dobrém stavu, že byla škoda je vyhodit a znehodnotit. Specializované firmy repasovaný počítač zkontrolují, opraví případné nedostatky a příliš opotřebované díly, vyčistí celé zařízení a poté ho nabídnou k prodeji. Za cenu, díky níž je i vysoce výkonný notebook či stolní počítač dostupný prakticky komukoliv, a to i lidem, kteří nemají zrovna velké finanční rezervy. Na každé repasované PC se vztahuje minimálně půlroční záruční lhůta, což je zákonnou podmínkou při prodeji tohoto typu zboží.

Prodej repasovaných PC

Špičkové repasované počítače a notebooky lze zakoupit na webových stránkách https://www.malicomputer.cz/herni-notebooky/. Najdete zde modely a značky od předních světových výrobců, které vám umožní používat počítač nejen k práci, ale i zábavě. Na kvalitním repasovaném PC se dají bez problémů hrát i náročnější hry, které vyžadují velký výkon zařízení.

Publikováno: 25. 04. 2020

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková