Zachovejte si vzpomínky na narození miminka navždy

Zdá se, jakoby to bylo právě včera, když se do tohoto světa narodilo vaše malé miminko. Vzpomínáte na ty malé ručičky a nožičky, které jste drželi ve svých dlaních, které se proti nim zdály tak obrovské? Kolikrát jste si jistě přáli, aby se ten čas trochu zpomalil, a tito malí andílci nevyrostli tak rychle, abyste je mohli déle držet ve svém náručí. Nyní máte možnost zastavit čas a uchovat si roztomilé ručičky a nožičky vašeho miminka navždy ve formě dokonalého 3D odlitku.

3D odlitek zachová nádherné vzpomínky navždy

3D odlitek zhotovený podle patentované technologie zachová každý, i sebemenší detail kůže vašeho děťátka a poté co jej natřete zlatou, stříbrnou nebo bronzovou barvou, popřípadě jej umístíte ve vhodném rámečku, se stane krásným dekoračním předmětem, který vám bude narození vašeho miminka navždy připomínat.

Kde koupit sadu na výrobu 3D odlitků

Sady na výrobu odlitků můžete koupit u mnoha internetových prodejců, ale ne vždy je kvalita dostačující. Kvalitní sady na 3D odlitky dodává například firma vzpominkovyodlitek.cz, která má s tímto sortimentem dlouholeté zkušenosti a dodává vysoce kvalitní sady na odlévání, které zajistí, že vzpomínky na první dny vašeho potomka nikdy nevyblednou.

Výrobu 3D odlitků zvládne každý

Základem jsou kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, které se používají i ve zdravotnictví. Sada pro zhotovování vzpomínkových 3D odlitků obsahuje materiál k výrobě odlévací formy, který rozmícháte ve vodě podle návodu a poté do něj ponoříte končetinu vašeho miminka. Nemusíte se bát, materiál je absolutně netoxický a hypoalergenní, takže nepodráždí ani citlivou dětskou pokožku. Materiál velmi rychle (během několika desítek sekund) ztuhne na gumovou hmotu, ze které ručku snadno vytáhnete. Poté již stačí jen do formy nalít druhou směs, která vytvoří absolutně přesný odlitek.

Publikováno: 21. 06. 2019

Kategorie: Ostatní

Autor: Ema Nováková