Zdraví

Jak si ohlídat denní přísun kalorií? Řešením je krabičková dieta

Mnozí z vás trpí nadváhou a obezitou, což se dnes považuje za velký problém, který stojí za výrazným množstvím zdravotních komplikací a úmrtí. Pokud si sami přiznáte, že potřebujete shodit nějaký ten nadbytečný kilogram, máte celou řadu možností. Zásadní je úprava jídelníčku tak, abyste optimalizovali počet kalorií, jež do těla denně vstřebáte. Jednou z účinných metod je takzvaná krabičková dieta.

Co je krabičková dieta?

Jestli jste se s tímto pojmem dosud ještě nesetkali, pak není na místě mít nějaké obavy z drastického hubnutí. Krabičková dieta, pokud je nastavena přímo na míru každému člověku, přináší efektivní způsob hubnutí, aniž byste trpěli hladem. Ba naopak, vaše strava bude denně zcela vyvážená, plnohodnotná, ale zároveň zdravá a chutná.

Pestrá a vydatná strava s ideálním počtem kalorií

Příkladem budiž krabičková dieta Praha, kterou si můžete kdykoliv objednat, a to i online formou. Co v jejím rámci dostanete? Nutriční odborníci vám sestaví jídelníček přímo dle vašich potřeb. Bude kaloricky vyvážený a současně pestrý, takže rozhodně nemějte strach, že každý den budete jíst neustále stejné věci. Jídla k vám firma dopraví zabalená v krabičkách (odtud onen trochu tajemný název). Sami si jídlo pouze ohřejete a naservírujete, nic víc. Nemusíte se díky tomu trápit s vařením a hlídáním toho, zda jídlo neobsahuje příliš mnoho cukrů, soli a dalších ingrediencí a látek.

V kombinaci s pravidelným pohybem snížíte tělesnou hmotnost

Krabičková dieta v posledních letech zaznamenává výrazný úspěch, a to i mezi mnoha celebritami. Je pravdou, že samotná dieta nikdy nepomáhá, chcete-li výrazně zlepšit svoji fyzickou kondici a snížit tělesnou hmotnost. Vždy je zapotřebí přidat i dostatek pohybu a pobytu ve zdravém prostředí. Jedině tak se dříve či později dostaví kýžené výsledky a vy už se nebudete muset bát vstoupit na váhu.

Reklama

Chceš lehký tablet s atraktivním designem? Pořiď si skvělý iPad Air od Applu!

Tradiční finská sauna je ideálním místem pro relaxaci. Na míru vašeho domova vám ji vyrobí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dni? Domácí vířivky budou i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Prodej bytu Praha 6

Makléřky ze Šestky, tým zkušených realitních profesionálek na Praze 6

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.