Domů » Papírový tácek a papírový kelímek – fenomény i pro tvoření s dětmi
Děti a rodina

Papírový tácek a papírový kelímek – fenomény i pro tvoření s dětmi

Papírové nádobí umí pomoci ve chvíli, kdy se nám nechce party, ať již soukromou nebo firemní, proměnit na hon za čistým nádobím. Ani si zážitky z akce pokazit zbytečným nepořádkem. Papírové nádobí ale umí více.

Papírové nádobí do firem

Jednorázové nádobí z papíru je k přírodě rozhodně šetrnější verzí než plastové. Často je jeho používání dokonce ekologičtější než samotné mytí nádobí. Hodí se pro různé grilovačky, akce v přírodě, v místech, kde je horší dostupnost vody či tam, kde se koncentruje více účastníků akce. Mělo by být ve skladu každé firmy. Snadno tak vyřešíte nádobí pro firemní akce, teambuldingy i oslavy. Papírový kelímek skvěle poslouží pro servírování teplých i studených nápojů i ve firemních bufetech, kde si zaměstnanci odnáší nápoj s sebou.

Domácí grilovačky s papírovým nádobím

Papírové nádobí je praktické i pro rodinné grilovačky či opékaní buřtů na zahradě. Děti jej milují, ale riskovat keramické nádobí je škoda. Navíc proč si kazit zážitky z grilování haldou umazaného nádobí? Papírový tácek skvěle pro daný účel poslouží, a pak jej prostě spálíme v ohništi. Máte doma dostatek papírového nádobí?

Papírová talíře, tácky i kelímky na tvoření

Doslova fenoménem se papírové nádobí stalo při tvoření s dětmi. Pro děti jsou papírové talíře a tácky zajímavým již tvarovaným papírovým podkladem třeba pro různé malůvky a koláže. Jejich tvar doslova vybízí k tomu, aby se kulaté talíře rozzářily jako sluníčko, proměnily se na usměvavý obličej maminky či tatínka, nebo se obdélníkové tácy staly roboty. Různým stříháním, skládáním, lepením a barvením se umí proměnit na těla dinosaurů, želvy, ježky a mnoho dalších zvířat.

Tvoření s papírovými talíři, tácky a kelímky využijete i teď před Halloweenem. Děti tento svátek milují. Z kelímku vyrobíte třeba netopýra, stačí dolepit pár křídel a oči. Talíř doslova svádí, aby byl předělán na tykev, ale i hlavu černé kočky. A co s tácky? Polepte je halloweenskými motivy a použijte jako sezónní obrázky.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.