Finance & práce

Profesní koučování dokáže nalézt motivaci

Profesní koučink je vhodný pro všechny typy zaměstnání a hodí se nejen pro zaměstnance, ale také pro zaměstnavatele. S osobním koučem získáte mnohem více životní energie, protože pochopíte, proč se na pracovišti dějí situace, ke kterým dochází.

Co snižuje náš pracovní výkon

Víte o tom, že pochyby o sobě samém dokáží výrazně snížit náš pracovní potenciál? Obavy z neúspěchu, chybné předpoklady a nesprávné náhledy na spolupracovníky dokáží výrazně ovlivnit nejen naše pohodlí v práci, ale také samotný pracovní výkon. Asi moc dobře znáte situaci, kdy máte „dobrý den“ a vše se vám daří, oproti situaci, kdy se necítíte ve své kůži. Profesní koučink je zde proto, aby vám pomohl definovat vaše silné stránky, a aby vám umožnil se v práci cítit skvěle.

Psychoterapie v praxi

Zatímco v rámci psychoterapie na vás má terapeut jen velmi omezený čas, osobní kouč je zde proto, aby vám pomohl v každé životní situaci. Váš život bude pod vedením nezávislé osoby šťastnější a úspěšnější. Stále společně tvoříte svou vlastní cestu, která je pro vás ta nejlepší. Hledáte přesně to, co vás osobně činí šťastnými. Definujete si své cíle a jdete si za nimi. Rozvíjíte svou kreativitu, myšlení a smysl pro správné řešení pracovních i osobních situací.

Řízení emocí

Školský systém nás naučil nakládat s čísly a s daty. Známe pojmy a umíme je propojovat. Zatímco vědomostí jsme do života dostali dostatek, emoční řízení se prozatím ve školách nevyskytuje. Proto je tak těžké řešit pracovní neshody a konflikty, člověk neví, jak na to. Pod vedením profesního kouče se dozvíte, jaká je role jednotlivých pracovníků ve vašem kolektivu, a dokážete je lépe pochopit a pracovat s nimi. Jedině se správnými informacemi lze tvořit lepší pracovní prostředí.

Pracovní kouč je vhodný nejen pro zaměstnance, ale také pro vedoucí pracovníky a zaměstnavatele.

Reklama

Chceš chytré hodinky s atraktivním designem? Pořiď si skvělé Apple Watch 6!

Chcete si dopřát odpočinek v pohodlí venkovní sauny? Moderní sauny na míru navrhuje a vyrábí česká firma SaunaSystem.

Chcete se uvolnit po náročném dnu? Luxusní domácí wellness bude i pro vás oázou klidu a odpočinku.

Atraktivní závěsy za akční ceny pořídíte v e-shopu Interie.cz.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.