Domů » Sháníte dárek k narozeninám nebo výročí? Vsaďte na šperky s přírodními kameny!
Nezařazené

Sháníte dárek k narozeninám nebo výročí? Vsaďte na šperky s přírodními kameny!

Čas od času je nutné obdarovat své milované. Pakliže tápete, jakým překvapením je potěšit, vsaďte na šperky s přírodními kameny. Ať už se rozhodnete pro náramek s růženínem, náhrdelník s pravou říční perlou anebo klenot s malachitem, vždy uspějete.

Drahokamy jsou pověstné svou očistnou a magickou energií, tudíž darujete milované osobě spoustu síly. Většina kamenů má léčivé účinky a pomáhá při zmírnění různých nemocí. Jestliže jste ohledně těchto vlastností skeptičtí, na kolena vás dostane nesmírná krása přírodních kamenů. Vybírejte je podle toho, v jakém znamení se milovaná osůbka narodila, zohledněte barvu i nemoci, jimiž trpí.

Růženín je kamenem věrné lásky

Zrozenci Býka a Vah ocení jako dárek náramek růženín, protože jim propůjčí kreativní sklony, empatii a usnadní jim rozhodování. Naučí je trpělivosti a daruje soulad v mezilidských vztazích. Dokonce se mu přisuzují léčivé účinky. Zlepší činnost srdíčka, krevního oběhu a prokrvení, stav reprodukčních orgánů a pleti.

S perlou budete vnímat svět jinak

Na první pohled si zamilujete jemný náhrdelník s pravou říční perlou. Narodili jste se ve znamení Kozoroha, Ryb nebo Raka? Počítejte se silnějšími blahodárnými účinky. Čistota perly vás posílí a do života vám vklouzne intelekt, vnímavost, dokonalost i láska. Zbavíte se křečí a svalových bolestí, zlepší se trávení a zažívání, dokonce i stav zubů a kostí.

Tyrkys vám dodá dobrou náladu

Pokud vám schází v životě nadhled, duševní rovnováha a kreativita, zalíbí se vám šperky s tyrkysem. Tento nebesky modrý až sytě modrozelený kámen poslouží jedincům narozeným ve znamení Blíženců, Střelce, Raka a Vodnáře. Zbaví je chmurných myšlenek i vznětlivosti. Harmonie mysli a intuice budou zesíleny. Do toho se zlepší stav dýchacích cest, hlasivek a zbavíte se zánětů a infekcí.

Kde to žije

Užijte si relax v ČR

Aktivní dovolenou s přítelkyněmi nebo s celou partou přátel si můžete dopřát v dnešní době již téměř kdekoliv. Důležité je najít si ideální ubytování, kde se budete cítit komfortně a volný čas si tak užijete naplno. Zkuste stránku ubytování České Švýcarsko případně se nechte inspirovat v katalogu ubytování Beskydy. Ať už preferujete hotely s pestrými službami nebo chaty v soukromí, určitě si tu vyberete to, po čem Vaše srdce nejvíce touží.